Przejdź do treści

Mocne uderzenie. Shadow Archetype – Rockstar Everyday

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Shadow Archetype to zespół, który odważył się wyjść z cienia i stawia pierwsze kroki w „światku muzycznym”. Aktualnie promuje piosenkę „Rockstar Everyday”.

Zespół mówi o sobie tak: „Archetyp cienia (Shadow Archetype), mroczna strefa naszego umysłu, do której spychamy niepożądane, trudne wytwory naszej świadomości. Przerażające, ciężkie do skonfrontowania. Jednak tak samo jak Jaźń, jest ona częścią naszej osoby. Nie można od niej uciec.

Boimy się zmian, bo uczucie spójności jest komfortowe. Daje szansę przewidywania konsekwencji, tworzenia schematów. Ale zmiany są ważne. Pomagają nam znaleźć niedoskonałości, iść do przodu. Są potrzebne do samorealizacji.

W naszej twórczości próbujemy stawić czoła tej wypieranej, odrzuconej sferze. Ponieważ nie ma nic bardziej uświadamiającego niż dobry wgląd we własną psychikę.
Zespół został założony w 2010 jednak obecny skład istnieje dopiero od grudnia 2019 roku.

To co nas spaja to pozytywna energia, nieszablonowe myślenie, zamiłowanie do muzyki i tworzenia oraz niewybredny humor. Inspirujemy się najróżniejszymi gatunkami muzycznymi. W naszych utworach można dostrzec wpływ szeroko pojętego metalu jak i naleciałości rocka czy popu”.

Rockstar Everyday – Halflives – Cover by Shadow Archetype:

Rockstar Everyday – Halflives – Cover by Shadow Archetype
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx