Przejdź do treści

Drugi sezon serialu komediowego „Teściowie” od 29 maja w Polsat Box Go

Teściowie drugi sezon
Fot. mat. prasowy Telewizja Polsat

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Drugi sezon „Teściów” to dalsze, zabawne perypetie Nagórskich, Ledwoniów i ich dzieci w wykonaniu znanych i utalentowanych aktorów, m.in. Jolanty Fraszyńskiej, Joanny Kurowskiej, Julii Wieniawy, Cezarego Pazury, Cezarego Kosińskiego i Ignacego Lissa. Tym razem do obsady dołączyli także Kinga Jasik, Katarzyna Żak i Andrzej Nejman oraz gościnnie Daniel Olbrychski. Nowy sezon „Teściów” to kolejna produkcja komediowa, która zasili bogatą w te treści bibliotekę pakietu Premium serwisu Polsat Box Go.

Cały drugi sezon serialu „Teściowie” liczy 20 odcinków. Pierwsze dwa, pojawią się w pakiecie Premium 29 maja, kolejne po dwa – w kolejne środy. „Teściowie” to lekka, ponadczasowa opowieść o różnicach międzypokoleniowych. Jest zabawnie tym bardziej, że w tej historii ścierają się dwie pary o różnych światopoglądach i wartościach. Posiadacze dojrzewalni bananów, dorobkiewicze – Violetta (Joanna Kurowska) i Zenon (Cezary Pazura) Nagórscy oraz skromni, Dorota (Jolanta Fraszyńska) i Roman (Cezary Kosiński) Ledwoniowe. Do tego ciągłych kłopotów dostarczają im ich dzieci – Andżelika (Julia Wieniawa) i Lucjan (Ignacy Liss). Serial to pełna humoru historia, która w krzywym zwierciadle odbija współczesne obyczaje i różnice pokoleniowe.

Teściowie drugi sezon
Fot. mat. prasowy Telewizja Polsat

Co dalej w serialu „Teściowie”?

Akcja pierwszego sezonu „Teściów” zbudowana jest wokół związku Andżeliki Nagórskiej (Julia Wieniawa) i Lucjana Ledwonia (Ignacy Liss). Nie widzą oni poza sobą świata. Pierwsze spotkanie ich rodziców – Ledwoniów i Nagórskich to zderzenie, które uruchamia lawinę zabawnych zdarzeń.

Po wielu perypetiach – w drugim sezonie rodzinę Ledwoniów i Nagórskich czekają ogromne zmiany. Ich dzieci dramatycznie przeżywają nieudany ślub. Ponieważ życie nie znosi próżni, wkrótce i Lucek i Andżela zaczną układać sobie życie na nowo. Tymczasem za ich rodzicami nie tylko ciągną się stare kłopoty, ale przybywają nowe – biznesy wiszą na włosku, dochodzą nieporozumienia małżeńskie i rodzinne.

Teściowie drugi sezon
Fot. mat. prasowy Telewizja Polsat

„Teściowie” to serial, który powstał na zlecenie Telewizji Polsat przy współpracy firmy wykonawczej TFP. Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński i Grzegorz Kuczeriszka, scenariusz: Krzysztof Jaroszyński, Mariusz Cieślik, zdjęcia: Grzegorz Kuczeriszka.W drugim sezonie w obsadzie serialu pojawili się także Kinga Jasik, Andrzej Nejman i Katarzyna Żak oraz gościnnie – Daniel Olbrychski.Cały pierwszy sezon serialu można obejrzeć w Polsat Box Go w pakietach Start i Premium.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx