Przejdź do treści

Pablopavo i Ludziki zagrają na żywo w Radiowej Trójce

Pablopavo Ludziki
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W najbliższą niedzielę, 26 maja o godz. 19.05 w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej wystąpią Pablopavo i Ludziki, którzy zaprezentują m. in. materiał z najnowszej płyty „Lakuna”. Transmisja koncertu na antenie Programu 3 Polskiego Radia, a także, w formie streamingu wideo, na Facebooku i kanale YouTube stacji oraz na stronie trojka.polskieradio.pl. Wydarzenie z udziałem publiczności – zaproszenia można zdobyć, słuchając Trójki.

Pablopavo grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie i Ba-lan. Debiutancka płyta „Telehon” formacji Pablopavo i Ludziki została wydana w 2009 roku. Po dwóch latach ukazał się drugi album „10 piosenek”. W 2011 roku pojawił się też album „Głodne kawałki” nagrany w duecie z producentem Praczasem. W 2014 roku miała miejsce premiera trzeciej płyty Pablopavo – „Polor”.

Pablopavo w tym samym roku wydał także album solowy „Tylko”. 2015 rok to – pierwsza oficjalna płyta istniejącego od 2001 kolektywu Zjednoczenie Soundsystem i płyta WIR sygnowana jako trio Pablopavo/Iwanek/Praczas. Sam artysta powiedział, że jest to zarazem najbardziej eksperymentalna i najbardziej popowa płyta w jego dorobku. Kolejne albumy Pablopavo i Ludziki to „Ladinola”, „Marginal” i „Mozaika”.

W kwietniu 2024 ukazała się najnowsza płyta „Lakuna”. – Chyba najbardziej eklektyczna, a przy tym najbardziej szalona z naszych płyt. Sporo do tańca w nieistniejących budynkach, trochę o groteskowym pięknie miłości, nieco psychodelicznego country z Targówka i funku z Utraty – można przeczytać w opisie płyty.

Skład Pablopavo i Ludziki: Paweł Sołtys – wokal, gitara, Jakub Sadowski – wokal, Jakub Kinsner – perkusja, Emil Wojtczak – bas, Rafał Kazanowski – gitara, Radosław Polakowski – klawisze, skrzypce, akordeon, Andrzej Giegiel – inżynier dźwięku.

Koncert Pablopavo i Ludziki w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej w najbliższą niedzielę, 22 maja, od godz. 19.05. Transmisja koncertu na antenie Programu 3 Polskiego Radia. Także, w formie streamingu wideo, na Facebooku i kanale YouTube stacji oraz na stronie trojka.polskieradio.pl.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx