Przejdź do treści

PGE Narodowy będzie gościł galę FAME 22!

FAME 22 PGE Narodowy
Fot. FAME MMA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Gala spod szyldu organizacji FAME MMA po raz pierwszy odbędzie się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie! FAME 22 już 31 sierpnia 2024 roku.

Gala federacji FAME MMA po raz pierwszy odbędzie się na stadionie – i to największym w Polsce, czyli PGE Narodowym. Bez wątpienia będzie to jedno z największych wydarzeń w historii tej organizacji.

Gala FAME 22 na stadionie PGE Narodowym zapowiada się jako spektakularne wydarzenie, które z pewnością przyciągnie tysiące fanów sportów walki i rozrywki. To kolejny krok w rozwoju organizacji FAME MMA, która od lat wiedzie prym w świecie freakfightów w Polsce.

Bilety na FAME 22

Bilety na galę FAME 22 będą dostępne w sprzedaży od 10 czerwca od godziny 18:00 w serwisie eBilet.

„6 lat istnienia federacji, 26 zorganizowanych wydarzeń spod szyldu FAME, gdzie zawitaliśmy w niemal każdym zakątku Polski: Kraków, Gliwice, Łódź, Gdańsk, Wrocław, Szczecin, Poznań, Koszalin… Nadszedł ten moment, na który wszyscy z upragnieniem czekaliśmy… Stolico nadchodzimy!

Już za parę miesięcy będziecie świadkami największej gali freak fight na świecie i pierwszej, która odbędzie się na największym stadionie w Polsce. Najmocniejsze zakończenie lata, dziesiątki tysięcy kibiców na żywo. To będzie przepotężne widowisko i prawdziwie histołyczna gala!” – informuje organizacja FAME MMA.

x.com/famemmatv
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx