Przejdź do treści

Uroczysta premiera perfum Miss Polonia z okazji 95-lecia

premiera perfum Miss Polonia
Natalia Grabowska, Ewa Jakubiec, Kornelia Gołębiewska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W luksusowych wnętrzach H15 Boutique Hotel, w sercu Warszawy, odbyła się premiera limitowanej edycji perfum Miss Polonia z okazji jubileuszu 95-lecia konkursu piękności. Gospodarzami wieczoru byli dyrektor Konkursu Miss Polonia Jagoda Piątek Włodarczyk oraz Igor Włodarczyk. Perfumy Miss Polonia 95 to efekt współpracy z partnerem konkursu Sorvella Perfume, który zaprasza do świata wyrafinowanych zapachów. Na dostojny jubileusz powstały trzy luksusowe zapachy, w trzech kolorach: czerwony, zielony i czarny.

Wśród gości wieczoru pojawili się m.in. Patrycja Wieja, Agnieszka Mrozińska z mężem Alexem, Małgorzata Opczowska-Łęska, Kinga Zawodnik, Magdalena Lubacz „Maluba”, Katarzyna Paskuda oraz Justyna Bergmann, Miss Polonia 2000, Marta Kwiecień, Miss Polonia 1999 i Barbara Tatara, Miss Polonia 2007. Nie mogło oczywiście zabraknąć ustępującej Miss Polonia Ewy Jakubiec, ambasadorki perfum Miss Polonia 95 oraz Krystyny Sokołowskiej, Miss Polonia 2022, która poprowadziła część oficjalną.

O oprawę muzyczną zadbali: Bożena Worono, jedna z finalistek Miss Polonia 2024 oraz Daniel Borzewski, uczestnik 14. Edycji „The Voice of Poland”. Partnerami wydarzenia byli: H15, A.Blikle, TiM – z miłości do wina.

Finał Miss Polonia 2024 odbędzie się już 28 czerwca w Warszawie. W konkursie biorą udział 24 finalistki z całej Polski oraz trzy reprezentantki Polonii Amerykańskiej. Jedna z nich przejmie koronę z rąk Ewy Jakubiec i zostanie 45. w historii laureatką Miss Polonia, który obchodzi w tym roku 95 urodziny. W jury zasiądą: Karolina BielawskaMiss World, aktualna Miss Polonia Ewa Jakubiec oraz make-up artist Harry Jefferson. Galę poprowadzą Miss Polonia 2022, Krystyna Sokołowska oraz Robert Stockinger, dziennikarz „Pytania na śniadanie”. Widowisko wyreżyseruje Konrad Smuga.


Perfumy Miss Polonia

„Z marką Sorvella Perfume jesteśmy związani od trzech lat, ale ten rok jest szczególny, bo jubileuszowy. Zrealizowaliśmy wspólnie limitowaną edycję perfum Miss Polonia właśnie z okazji 95-ciu lat konkursu. Myślę, że to są takie zapachy dla każdej kobiety, która chce się czuć wyjątkowo, prestiżowo. Te zapachy łączą w sobie to wszystko, co ma marka Miss Polonia i Sorvella Perfume, czyli luksus, prestiż, klasę. Kobieta zmienną jest i nasze zapachy też są bardzo różne, od ciężkich, skórzanych, po słodkie, cukierkowe, też kwieciste, bardziej orzeźwiające. Mam nadzieję, że perfumy spodobają się fanom konkursu” – mówi Igor Włodarczyk, PR Manager Konkursu Miss Polonia.

„Miss Polonia jest bardzo znaną marką w Polsce, ale też na świecie. Zachęcam, aby nabyć swój ulubiony zapach. Ten projekt to nie tylko perfumy, ale też wsparcie dla tych osób, które najbardziej go potrzebują. Część dochodu ze sprzedaży perfum zasili konto Fundacji Miss Polonia, która będzie miała inaugurację podczas finału, już 28 czerwca. Jestem dumny, że rodzina Miss Polonia, którą tworzymy już prawie wiek, stale się powiększa i cały czas jesteśmy wspólnie przy takich ważnych okazjach” – dodaje Igor Włodarczyk.

„Nawet w najśmielszych snach nie wyobrażałam sobie, że będę mogła być twarzą perfum. Uważam, że perfumy są nieodłącznym elementem stylizacji każdej kobiety. Podkreślają to, co najlepsze w kobiecie. Dają pewność siebie i powodują, że ludzie wyczuwają ten zapach, mogą nas lepiej poznać. To nas jakoś definiuje, charakteryzuje, więc tym bardziej bardzo się cieszę, że mogę być ambasadorką tej wyjątkowej linii Miss Polonia 95. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt i cieszę się, że mimo że za niedługo oddaję koronę, to właśnie z Miss Polonią zostaję właśnie w takich projektach. Każdy, kiedy będzie miał na półce te perfumy, będzie wspominał mnie, więc to jest bardzo miłe” – mówi Ewa Jakubiec.

Galeria zdjęć:

premiera perfum Miss Polonia
Ewa Jakubiec, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
premiera perfum Miss Polonia
Milena Sadowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
premiera perfum Miss Polonia
Natalia Gryglewska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Perfumy Miss Polonia
Krystyna Sokołowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
premiera perfum Miss Polonia
Bożena Worono, Daniel Borzewski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
premiera perfum Miss Polonia
Patrycja Wieja, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
premiera perfum Miss Polonia
Angelika Barczak, Aleksandra Podlaszewska, Karolina Orłowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Perfumy Miss Polonia
Agnieszka Mrozińska, Alex Mroziński, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Miss Polonia perfumy
Magdalena Antosiewicz, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
premiera perfum Miss Polonia
Weronika Duda, Kinga Szurc, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
premiera perfum Miss Polonia
Jagoda Piątek-Włodarczyk, Igor Włodarczyk, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx