Przejdź do treści

Mateusz Ciawłowski wie, że „Wszystko minie”

Mateusz Ciawłowski Wszystko minie
Fot. kadr z teledysku Mateusz Ciawłowski - Wszystko minie

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Wszystko minie” to po wydanym na początku roku utworze “Wystawa” drugi singiel Mateusza Ciawłowskiego, promujący jego nadchodzący debiutancki album. Artysta samodzielnie skomponował muzykę i napisał tekst, a za produkcję odpowiedzialny jest Wojciech Stekla ze Studio Sonigma.

„Wszystko minie” Mateusza Ciawłowskiego to piosenka o potrzebie wsparcia i nadziei w trudnych chwilach. Dotyka ludzkich emocji i dedykowana jest każdemu, kto potrzebuje odnalezienia osoby, która wysłucha naszych trosk, doda otuchy i uśmiechu w życiu. Owa postać może kojarzyć się ze snem, który pragniemy zamienić w rzeczywistość. Inspiruje do wytrwania w trudnościach i przekazuje nadzieję na lepsze jutro.

„Jest to kolejny utwór, który ukazuje moją muzyczną przemianę i drogę, którą pokonuję jako artysta. Dojrzałem emocjonalnie i stawiam sobie dużo ambitniejsze cele, zwłaszcza te muzyczne. W tym roku chcę cieszyć moich fanów regularnymi premierami utworów” – mówi Mateusz Ciawłowski.

Singiel nawiązuje do krętej drogi, którą Mateusz pokonywał codziennie przez ostatnich kilka lat, by walczyć o realizację swoich muzycznych marzeń.


Kim jest Mateusz Ciawłowski?

Mateusz Ciawłowski to pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego 24-letni wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów. Popularność zyskał przede wszystkim ze swojej blisko 10-letniej działalności na platformie YouTube (413 tys. subskrypcji kanału). Dzięki niej zainteresował swoją osobą setki tysięcy internautów. Szeroką popularność zapewniła mu autorska seria „Piosenek z tekstów…” mamy, taty, babci czy nauczycieli (łącznie ponad 14,5 mln wyświetleń). Dodatkowo obecność w aplikacji TikTok (506 tys. obserwujących) i główna rola (Kuby) w kinowej produkcji „#Jestem M. Misfit”. Jego autorskie utwory odtworzono we wszystkich serwisach streamingowych ponad 2,7 mln razy.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx