Przejdź do treści

Young Igi o mrocznej stronie swojej natury! „S.D.A.” kolejną odsłoną albumu „Ekskluzywny Głód”

Young Igi Ekskluzywny Głód
Fot. kadr z teledysku Young Igi - S. D. A.

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Young Igi często nawija o sprawach, które go uskrzydlają, ale wbrew pozorom życie rapera nie jest usłane różami. Najnowszy singiel zapowiadający album „Ekskluzywny Głód” to wiwisekcja bardziej mrocznego i skrywanego na co dzień oblicza artysty.

Czy kryjące się w tytułowym „S.D.A.” pokusy to przekleństwo czy raczej źródło inspiracji? Po przesłuchaniu najnowszego singla Young Igiego trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Artysta nie gryzie się bowiem w język opisując wprost próby i pokusy, na które wystawia go życie. W tej narracji wspomagają go oczywiście nadworni producenci albumu „Ekskluzywny Głód”, czyli Sergiusz i 2K, natomiast sugestywny obraz filmowy do storytellingowego „S.D.A.” stworzył Mac Adamczak.

Na www.eksluzywnyglod.pl cały czas dostępny jest limitowany preorder albumu. Wydawcą krążka jest Def Jam Recordings Poland. Płyta ukaże się już 24 maja, a dzień przed premierą odbędzie się oficjalne release party we współpracy z 55CODE – muzycznym projektem dresscode:

Young Igi Ekskluzywny Głód

Bogatszy w nowe doświadczenia i środki wyrazu, ale jak zawsze melodyjny i skupiony na autorskiej wizji muzycznej. Young Igi prezentuje „Ekskluzywny Głód”, czyli najbardziej dopracowany album w swoim dorobku. Przy wsparciu gwiazdorskiego duetu producenckiego Sergiusz & 2K artysta stworzył album w 100% zgodny ze swoim spojrzeniem na rap. Przed Wami Trappist nowej ery, czyli mocne nawiązanie do artystycznych korzeni Igiego.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx