Grubson zamienia emotki na emocje w nowym klipie

Grubson / fot. @grubsonofficial

OBSERWUJ NAS:

Grubson – mistrz pozytywnego myślenia i dobrej energii na scenie, ujawnia kolejny elektro – akustyczny singiel z zapowiadanego na jesień nowego wydawnictwa. Utwór, podobnie jak pierwszy singiel „Umysł”, został wyprodukowany we współpracy z Kubą Mitorajem.

Singiel „Emotikony” to opowieść o relacjach w czasach zdominowanych przez technologie. Komunikatory pozwalają na szybki kontakt, ale przecież nic nie zastąpi prawdziwych relacji, spojrzenia w oczy, uścisku dłoni. I o tych zagubionych w technologiach prawdziwych emocjach i realnym życiu poza komputerami opowiada właśnie nowa piosenka Grubsona.

Utworowi towarzyszy klip z mocnym przesłaniem. Jak mówi artysta:

„Przez moment próbowaliśmy sobie wyobrazić świat, w którym media nie służą do szczucia jednych na drugich. Gdzie ludzie wybrani przez wyborców faktycznie realizują ich potrzeby. Gdzie, pomimo różnic w poglądach, jest miejsce na dialog i zrozumienie drugiej strony. Gdzie po wejściu na media społecznościowe, nie wyświetlają się tylko incydenty z udziałem policji, a hasztagi są używane do solidaryzowania się z ofiarami. Gdzie człowiek może żyć godnie, niezależnie od światopoglądu. Wierzyć politykom, jakkolwiek naiwnie to brzmi. Wierzyć w to, że media są po to, by informować. Wyobraźcie to sobie. W 2020 roku wydaje się to wręcz niemożliwe… Niezależnie od tego, na kogo głosowaliście, niezależnie od tego, jaką macie wizję Polski – pamiętajcie, że jest ona dobrem wspólnym. Pamiętajcie, że taki świat jest w zasadzie na wyciągnięcie ręki. Nie dajcie się zaszczuć. Walczmy o to, co dobre dla nas wszystkich. Miłością, nie agresją”.

Grubson – Emotikony:

Grubson – Emotikony
ZOBACZ:  Disout prezentuje swój kolejny singiel zatytułowany "Blindness"
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x