Przejdź do treści

Livka i Igor Herbut napisali poruszający „List”

Livka Igor Herbut
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Kwiecień zdecydowanie należy do Livki – jednej z najciekawszych debiutantek ostatnich tygodni. Po dołączeniu do managementu LAS (reprezentującego m.in. Sarę James) i ogłoszeniu kontraktu z Sony Music, Livka wydała debiutancki singiel „nic(i)” i ruszyła w trasę z LemON, zaliczając po drodze bardzo dobrze przyjęty występ na Next Fest. Jeszcze w tym samym miesiącu wychodzi z drugim singlem, który nagrała w duecie z Igorem Herbutem!

W „Liście” słychać niezwykłą i zaskakująco pokrewną wrażliwość obu artystów, którzy spędzili cały kwiecień na wspólnej scenie – Igor ruszył w klubową trasę z zespołem LemON, a Livka towarzyszyła im jako support. Dzień premiery najnowszego singla pt. „List” jest jednocześnie datą warszawskiego, wyprzedanego po brzegi, finałowego koncertu z trasy podczas którego, po raz kolejny, wykonają wspólnie najnowszy singiel.

Premiera pierwszego singla odbiła się szerokim echem, czego dowodem jest rosnąca publiczność artystki zarówno na koncertach, jak i na TikToku, gdzie obserwuje ją już ponad ćwierć miliona osób, a jej kreacje z zawrotną prędkością zbliżają się do liczby 14 milionów polubień. A to dopiero początek!

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx