Przejdź do treści

Nowe odcinki serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” w Cartoon Network

Młodzi Tytani Akcja odcinki
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Młodzi Tytani wracają w gotowości do walki! Ich najnowsze przygody telewidzowie zobaczą w nowych odcinkach ósmego sezonu serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” na antenie Cartoon Network. Już 13 maja nieustraszeni nastoletni bohaterowie ponownie zmierzą się ze złem. Czeka ich masa przygód, typowe nastoletnie problemy oraz… spotkania z postaciami znanymi z kultowych kreskówek!

Robin, Raven, Bestia, Cyborg i Gwiazdka to nastolatkowie, którzy mieszkają w supernowoczesnej Wieży Tytanów. Razem mierzą się z wyzwaniami dorastania oraz wykorzystują swoje supermoce podczas codziennych przygód w Jump City. Choć różnią się charakterami i umiejętnościami, największe wyzwania przezwyciężają wspólnie i tworzą zgraną paczkę przyjaciół. W ich życiu nie brakuje emocjonujących zdarzeń i niebezpieczeństw – w końcu złoczyńcy czyhają na każdym kroku!

Przyjaciele ponownie wkraczają do akcji w nowych odcinkach ósmego sezonu. W jednym z premierowych epizodów Młodzi Tytani będą musieli zmierzyć się z Kontrolnikiem. Weźmie on sobie za cel zapętlenie czołówki serialu, by bohaterowie już nigdy nie mogli przeżyć żadnej przygody! Tytani wyruszą w pościg za nieznośnym antagonistą. Tajemniczy portal przeniesie ich natomiast do… czołówek innych kultowych kreskówek, takich jak „Flinstonowie”, „Jetsonowie” czy „Scooby Doo”.

To jednak nie koniec crossoverów! W specjalnym dwuczęściowym odcinku Robin, Raven, Gwiazdka, Cyborg i Bestia będą odpowiedzialni za organizację wyjątkowego przyjęcia z okazji 100-lecia Warner Bros. Wśród gości znajdą się dobrze znane postaci, takie jak Królik Bugs, Scooby Doo, Johnny Bravo, Atomówki, Ed, Edd i Eddy, a nawet sam Batman! Czy impreza będzie udana? Cóż, zniszczenie magicznej Tarczy może przysporzyć nieco problemów.

Nowe odcinki serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” będzie można oglądać od 13 maja w Cartoon Network. Emisja codziennie o 15:45.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx