Przejdź do treści

GROMDA 17: Vabank. Don Diego: trzeba skończyć szybciej!

GROMDA 17
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Na gali GROMDA 17: Vabank dojdzie do emocjonującej walki Don Diego vs Balboa 2. Pojedynek rozpala emocje u tysięcy kibiców krwawego sportu, jakim jest boks na gołe pięści. Rok temu Don Diego pokonał po zaciętym boju Balboę w pojedynku tytanów! Rewanż już za kilka tygodni w jaskini lwa w podradomskich Pionkach. Galę będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV na stronie gromda.tv.

Co spróbuje poprawić Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, aby znowu pokonać Bartka Domalika? – Po remisie w kickboxingu, wygrałem z Balboą na gołe pięści i podobnie będzie 31 maja na kolejnej GROMDZIE. Pas zostanie u mnie. Jestem niekwestionowanym mistrzem i w tej kwestii nic się nie zmienia. Pewnie, że chciałbym wzmocnić defensywę, aby nie przyjmować zbyt wielu ciosów od bardzo mocno bijącego Bartka. Między innymi na tym skupiam się podczas przygotowań. Trzeba być bardzo szczelnym, aby ciosy rywala nie dochodziły. A z mojej strony, zrobię wszystko, by zwyciężyć szybciej! – mówi Kubiszyn.

Szefowie GROMDY, organizując Don Diego vs Balboa 2, idą za ciosem i ponownie oferują fanom boksu na gołe piąchy widowisko najwyższej jakości. Tutaj nie ma mowy o cackaniu i sympatii, będzie ostra bitka! – No cóż, zmierzę się z Bartkiem, gościem, z którym relacje się… zacieśniają. Poznaliśmy się przy okazji naszej pierwszej walki, na zasadach kickboxerskich w Jaśle. Ten pierwszy bój połączył nas, kickboxerów, mentlanie. Potem stoczyliśmy finał na GROMDZIE, a na następnych gala wspólnie oglądaliśmy walki i wznosiliśmy toasty… Ach, trzymamy się razem, ale 31 maja po wejściu do małego ringu zacznie się konkretna jazda. To będzie show! – zapowiada Don Diego.

Kto zdaniem Mateusza Kubiszyna, poza nim i Bartłomiejem Domalikiem, jest na dziś w Top 3 GROMDY – Wskazałbym Vasyla lub Jokera. Niech ich bezpośrednie starcie wyłoni tego trzeciego w klasyfikacji, brązowego medalistę – dodał Don Diego. Na czym polega fenomen takich mistrzów bezpardonowej walki, jak Mateusz Kubiszyn?

– Tacy zawodnicy, jak my i Bartek Domalik, są nieco mniejsi od wielkich gabarytowo przeciwników, ale u nas wszystko jest „wypośrodkowane”. Jesteśmy szybcy, dynamiczni, mamy siłę w łapach. Tacy zawodnicy, jak ja czy Bartek Domalik, są doskonali, oczywiście w cudzysłowie, bo każdy z nas ma swoje słabsze strony. Pamiętacie Maximusa? Dawid kładł wszystkich jakby kosił trawę, ale znalazł się Don Diego, który go przycelowal i szybkim prawym zakończył walkę. I kolejna sprawa, w ringu mistrzowie dokładają myślenie i umiejętność wykorzystywania atutów – podsumował.

GROMDA 17 już 31 maja

Jak ma wyglądać proces przygotowań Don Diego w klubie Stal Rzeszów? – Nie mam zamiaru niczego zmieniać. W zaciszu Stali robimy robotę, którą pokażę 31 maja – mówi Don Diego. Czy Mateusz Kubiszyn, były Mistrz Świata w kickboxingu full contact, spróbuje swoich sił na zagranicznych ringach w walkach bez rękawic? – Nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia na walki wyjazdowe, bo prezes Mariusza Grabowski ma na mnie ciekawy plan w GROMDZIE. Ale jeśli pojawi się fajna oferta, moglibyśmy usiąść do rozmów. Jako mistrz wyjdę do mistrzów typu Amerykanin Mike Pery. Interesują mnie goście takiego pokroju – zaznaczył Don Diego.

GROMDA 17: PPV, transmisja online

Transmisja na żywo siedemnastej już edycji gali GROMDA odbędzie się wyłącznie w systemie PPV. Będzie można ją oglądać na stronie gromda.tv.

twitter.com/GromdaTV
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx