Przejdź do treści

OKI i Sobel ponownie łączą siły! „Ile lat?” czwartym singlem z płyty „ERA47”

OKI Ile lat
Fot. kadr z teledysku Oki & Sobel - Ile lat?

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

OKI powraca do studia w Lubrzy, gdzie fani artysty mogli śledzić prace nad albumem „ERA47” podczas akcji 47-247. Tym razem jednak nie solo, a w duecie z Soblem, który zadbał o refren w auto-biograficznym utworze „Ile lat?”. Nowy singiel rapera to sentymentalna, ale (jak zawsze u OKIego) energetyczna retrospekcja do początków przygody z rapem.

„ERA47” to nowa epoka w polskim rapie. OKI od dawna działa z rozmachem, a dotychczasowe odsłony tego projektu dowodzą, że deklaracje o dominacji na hiphopowej scenie to nie są czcze zapowiedzi. Reprezentant OIO i wytwórni 2020 chce odcisnąć trwałe piętno na całej krajowej rap-scenie. I to się może udać, bo OKI ma ku temu wszelkie atuty. Głód sukcesu, ambicję, wyjątkowy skill wokalny czy wreszcie sceniczną energię i charyzmę, które w krótkim czasie wywindowały go do grona najpopularniejszych polskich raperów.

„Ile lat?” to czwarty klip promujący album „ERA47”, który ukaże się już 7 czerwca nakładem 2020 label. Za muzykę ponownie odpowiada @atutowy, a reżyserem teledysku jest Marcin Kuciński. „ERA47” to najnowszy solowy album OKI-ego. Jeśli chodzi o rozmach, muzyczną jakość i dbałość o każdy detal będzie to projekt bezprecedensowy w dotychczasowej dyskografii artysty. Tylko w preorderze „ERA47” CD wzbogacone zostało o tajemniczy 4rtefak7. Szczegóły poznacie już wkrótce, natomiast zamówienia można składać pod adresem era47.com.

OKI ujawnił też szczegółowy harmonogram zaplanowanych na listopad i grudzień koncertów. Bilety na trasę WE ARE ERA47 TOUR dostępne są na era47.goingapp.pl.

22.11 Gdańsk/Sopot | Ergo Arena
24.11 Poznań | MTP 5
29.11 Katowice | MCK
30.11 Wrocław | Hala Stulecia
05.12 Warszawa | COS Torwar
12.12 Szczecin | Netto Arena
19.12 Kraków | Tauron Arena

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx