Przejdź do treści

Diho został wiceprezesem! Premiera najnowszego albumu rapera

Diho wiceprezes
Fot. kadr z teledysku Diho - Andaluz

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Autor viralowych, ikonicznych wersów zaprezentował swoje najnowsze wydawnictwo. Reprezentant GM2L niespełna prawie rok po premierze ostatniego albumu, serwuje słuchaczom kolejny krążek pt. „Wiceprezes”. Album dostępny jest już do odsłuchu w serwisach streamingowych.

Premiera albumu „Wiceprezes” poprzedzona była singlami takimi, jak: „Humbaki”, „Andaluz” i „Prościej”. Diho kolejny raz położył nacisk na to, co wychodzi mu najlepiej – celne linijki, obrazoburcze porównania i bezprecedensowy rap, za który pokochały go całe rzesze fanów. Reprezentant kolektywu GM2L nie gryzie się w język, do czego zdążył przyzwyczaić już swoich słuchaczy. „Wiceprezes” to mieszanka wybuchowej stylistyki jego rapu, ciętych porównań i metafor, a to wszystko podszyte zostało jak zwykle bezkompromisową otoczką jego muzyki.

Wśród gości na albumie pojawili się: Alberto i Francuz Mordo. Za muzykę na krążku odpowiada mieszanka producentów skoncentrowanych wokół kolektywu GM2L, a wśród nich m.in.: Swizzy, Syru, Jvchu, Franklin czy Mercury.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
liber
liber
29 dni temu

Męski odpowiednik Sanah

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx