Przejdź do treści

Dobre Jachty patronem III etapu Długodystansowych Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych 2024

Długodystansowe Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych 2024
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dzięki owocnej współpracy między firmą Dobre Jachty a Grano Hotel Solmarina możliwe jest kreowanie niezapomnianych doświadczeń zarówno dla klientów firmy Dobre Jachty, jak i gości przebywających w Grano Hotel. Zaangażowanie Dobrych Jachtów oraz Grano Hotel Solmarina w projekt Płyniemy Polsko, stanowił doskonały przykład synergii obu marek.

Od czterech lat Długodystansowe Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych stanowią integralną część projektu, który został połączony z charytatywnym rajdem „Płyniemy Polsko”. To wyjątkowa inicjatywa, znana wśród uczestników jako „Polski Dakar na wodzie”, zapoczątkowana przez zawodników z klubu Moto H2O Rybnik. Celem jest nie tylko sportowa rywalizacja, ale również zebranie funduszy na wsparcie całorocznych zajęć z nurkowania dla dzieci dotkniętych porażeniem mózgowym i autyzmem.Takie połączenie sportu i dobrej woli sprawia, że każdy kilometr pokonany na wodzie nabiera wyjątkowego znaczenia. Trzeci etap Płyniemy Polsko rozpoczął i zakończył się w marinie Grano Hotel Solmarina.

Długodystansowe Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych 2024
Fot. mat. prasowy

„Udział firmy Dobre Jachty w Długodystansowych Mistrzostwach Polski Skuterów Wodnych stanowi strategiczną inicjatywę w ramach segmentu Dobre Jachty Surf. W minionym sezonie z dumą poszerzyliśmy naszą ofertę o ekskluzywny skuter Burrasca, pochodzący z austriackiej firmy Belassi. Ten niezwykły sprzęt wyróżnia się imponującą mocą 320 KM oraz oszałamiającą prędkością maksymalną 130 km/h. Nasz udział w projekcie „Płyniemy Polsko” pozwolił nam na zaprezentowanie jednostki na szerszą skalę, ale co ważne jest również wyrazem naszego zaangażowania w promocję sportów motorowodnych oraz aktywnego stylu życia znalazło wyraz w naszej obecności na tak prestiżowych wydarzeniach, jak Długodystansowe Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych” – mówi Maciej Dąbrowski, Właściciel oraz Prezes Zarządu Firmy Dobre Jachty.

„Dążymy do kształtowania pozytywnego wizerunku marki oraz wspierania pasji zainteresowań naszych klientów poprzez aktywny udział w takich wydarzeniach. Dobre Jachty zdecydowały się objąć patronat nad trzecim etapem Długodystansowych Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych. Ta decyzja podkreśla nasze zaangażowanie w rozwój tej fascynującej dyscypliny sportowej oraz naszą determinację w budowaniu silnych więzi z społecznością miłośników sportów motorowodnych” – dodaje.

Wykorzystujemy swoją pasję dla ich szczęścia (wypowiedzi uczestników projektu „Płyniemy Polsko”)

„Ten projekt to dla mnie odskocznia od codzienności. Czekam na niego z niecierpliwością przez cały rok, bo raz w roku daje mi możliwość czegoś więcej niż tylko rutyny dnia codziennego. Po zakończeniu jednej edycji już myślimy o kolejnej. Satysfakcję czerpię nie tylko z uśmiechów dzieci i radości ich rodziców, ale także z poczucia, że dzięki temu projektowi mogę czynić świat trochę lepszym miejscem. Dla mnie ważne jest otaczanie się życzliwymi ludźmi, posiadanie przyjaciół, na których zawsze można polegać. Staram się być wartościowym człowiekiem i mam nadzieję, że to się udaje. Wspólne wsparcie jest kluczowe dla tego projektu, który ma dla mnie ogromne znaczenie” – Jacek Biskupek, zawodnik, inicjator Projektu „Płyniemy Polsko”.

Długodystansowe Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych 2024
Fot. mat. prasowy

„Raz w roku, szukając czegoś wyjątkowego, podejmujemy coś bardzo naturalnego. Dlaczego dzieci z zespołem Downa i autyzmem? Bo są szczere, naturalne, autentyczne. Moją drugą pasją jest nurkowanie. Dzieci autystyczne znajdują nim spokój, a te z zespołem Downa mogą spełniać swoje pasje, uczyć się i bawić. Mamy dziecko z silnym porażeniem mózgowym. Chociaż nie nurkuje, stara się chodzić po dnie basenu. Nagraliśmy to i pokazaliśmy rodzicom. Oboje płakali – po raz pierwszy zobaczyli swoje dziecko wyprostowane. To jedno z wielu poruszających doświadczeń, które dają sens naszej pracy” – Dariusz Gryt, zawodnik, inicjator Projektu „Płyniemy Polsko”.

„Rozpoczęłam to z pasji i ciekawością, a teraz jest to dla mnie prawdziwe wyzwanie. Ten trudny rajd nabiera szczególnego wydźwięku, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jestem jedyną kobietą wśród uczestników. Jednak pokonanie go i zostawienie mężczyzn za sobą daje mi ogromną satysfakcję. Czuję się silna i pewna siebie, a każdy kolejny rok przynosi mi więcej umiejętności i doświadczenia. Nieustannie dążę do zdobycia pierwszego miejsca i walczę o to każdego roku” – Karolina Gogolewska, zawodniczka.

Wice Mistrzyni Polski

Tym razem, z powodu awarii, Karolina nie zdołała zdobyć pierwszego miejsca, jednakże ta sytuacja umożliwiła jej praktyczne zapoznanie się z obsługą serwisu Dobrych Jachtów. Nie słowa, a czyny definiują skuteczność, profesjonalizm i efektywność działania. Warto wspomnieć, że od niedawna Karolina, będąca Wice Mistrzynią Polski, jest również częścią zespołu Dobrych Jachtów.

Dobre Jachty Servis, którym zarządza Konrad Szymański specjalizuje się nie tylko w kompleksowej obsłudze skuterów wodnych, ale przede wszystkim jachtów, począwszy od etapu sprzedaży, gdzie szczegółowo weryfikuje się stan techniczny i wyposażenie jednostki, zgodność z oczekiwaniami klienta oraz kompletność wyposażenia. W przypadku nabywania jachtów bez silników zaburtowych, firma oferuje możliwość ich montażu, obecnie posiadając autoryzację marki Mercury oraz planując rozszerzenie współpracy na inne renomowane marki.

Niezwykle istotnym aspektem oferty Dobre Jachty Servis jest świadczenie usług mobilnego serwisu, co stanowi nieocenioną wartość dodaną zwłaszcza w sytuacjach awaryjnych podczas żeglugi. Zakres tej usługi obejmuje zarówno drobne naprawy dokonywane na miejscu, jak i kompleksową obsługę silników zaburtowych z ich instalacją i uruchomieniem gwarancyjnym włącznie. Ponadto, firma specjalizuje się w montażu zaawansowanej elektroniki pokładowej, systemów ogrzewania Webasto, klimatyzacji oraz instalacji paneli solarnych, dostosowując jednocześnie ofertę do współczesnych standardów ekologicznych.

Dobre Jachty Servis oferuje szeroki zakres usług, obejmujący również przygotowanie jachtów do sezonu żeglarskiego oraz ich zimową konserwację. Klienci mają możliwość przechowywania jachtów w hali serwisowej, gdzie mogą dokonywać wszelkich koniecznych prac serwisowych osobiście w dogodnych dla siebie godzinach bądź skorzystać z opcji zimowania na monitorowanym placu przy obwodnicy Trójmiasta. Obsługa Dobre Jachty Servis jest kompleksowa i obejmuje zarówno jachty żaglowe, motorowe, jak i skutery wodne, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług w każdym obszarze.

Prezentacja Awake

Słoneczna aura nie tylko rozpromieniała twarze gości hotelowych, lecz także otworzyła drzwi dla fascynującej premiery w portfolio Dobrych Jachtów – elektrycznych desek Awake. W blasku słońca, na tle błękitnego nieba, odbyły się pokazy dwóch modeli: Ravik 3 oraz Vinga 3. JetboardRavik i eFoil Vinga to niezwykłe deski surfingowe z elektrycznym napędem, kierowane za pomocą bezprzewodowego pilota. Nie sposób pominąć roli dedykowanych baterii Awake Flex Battery, które są kompatybilne z oboma modelami Awake. Innymi słowy Awake oferuje system, gdzie bateria od Vinga pasuje do Ravik i odwrotnie. To baterie z ich żywotnością i efektywnością ładowania zapewniają nie tylko imponującą wydajność, lecz także gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Dobre Jachty planują cykliczne pokazy i szkolenia ze sprzętu Awake.

Co zaskakującej pokazy będąsię odbywały nawet zimą, co może stać się niezapomnianą atrakcją nie tylko dla Gości Grano Hotel Solmarina. Wyjątkowa prezentacja desek w Grano Hotel Solmarina stanie się nie tylko okazją do podziwiania profesjonalnego sprzętu, ale także niecodzienną szansą na jego nabycie. Kupno deski w trakcie pokazów oznaczać będzie darmowy pobyt jednej doby w prestiżowym hotelu Grano Hotel Solmarina, bowiem koszty zakwaterowania pokryje firma Dobre Jachty jako część tego wyjątkowego projektu.

Tak jak sezonowe menu w hotelowej restauracji poddawane jest metamorfozom, tak i Dobre Jachty nieustannie podążają za zmieniającymi się trendami, przeobrażając sposób, w jaki prezentują swoje produkty.

Więcej informacji na: dobrejachty.pl.

Autor: Joanna Mossakowska

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx