Przejdź do treści

Rafał Maślak w nowej roli! Zobacz plakat animacji „Arka Noego. Ahoj Przygodo”!

Rafał Maślak Arka Noego
Rafał Maślak, fot. Kamil Ozimek, mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Rafał Maślak, popularny model i zdobywca tytułu Mistera Polski, debiutuje w zupełnie nowej roli! Po raz pierwszy w swojej karierze ten niezwykle lubiany celebryta spróbuje swoich sił w dubbingu i dołączy do obsady polskiej wersję językowej przezabawnej animacji „Arka Noego. Ahoj przygodo!”, która trafi do kin 21 czerwca.

Wyzwania nie są niczym nowym dla Rafała Maślaka, który w przeszłości tańczył już w programach „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” i „Dance Dance Dance”, próbował zdemaskować agenta w „Agent – Gwiazdy”, stawiał czoła najtrudniejszemu torowi przeszkód w „Ninja Warrior Polska” i rozwiązywał tajemnicze zagadki w programie „Fort Boyard”. Jesteśmy pewni, że po raz kolejny Rafał Maślak porwie widzów swoją charyzmą. Przed nami jego kolejny wspaniały debiut!

Obserwujący media społecznościowe popularnego influencera znają go jednak z zupełnie innej strony. Maślak jest niezwykle rodzinnym mężczyzną, co widać na pierwszy rzut oka, gdy zerknie się na jego profile na Facebooku czy Instagramie. Celebryta z ujmującą szczerością i humorem relacjonuje swoją codzienność, w której towarzyszą mu żona wraz z córeczką i synkiem.

Rafał Maślak Arka Noego
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx