Przejdź do treści

Test z lojalności i przyjaźni – nowy odcinek „Warsaw Shore” już w niedzielę!

Warsaw Shore odcinek
Fot. mat. prasowy MTV

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już w najbliższą niedzielę na antenie MTV zostanie wyemitowany kolejny premierowy odcinek jubileuszowego 20. sezonu programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Emocje sięgną zenitu a przyjaźń stanie pod znakiem zapytania, kiedy uczestnicy zmierzą się z falą kolejnych konfliktów.

Po epickiej domówce ekipa nie zwalnia tempa i spędza wieczór w jednym z Warszawskich klubów, gdzie atmosfera sprzyja wyznaniom i zbliżeniom. Mały zaskakuje Patrycję, mówiąc wprost o swoich uczuciach oraz zazdrości, którą czuł przez cały dzień. Natomiast Olaf nie traci czasu i znajduje na parkiecie nowy obiekt westchnień. Również Ola co raz bardziej zbliża się do nowego chłopaka Leny, testując jego lojalność wobec przyjaciółki. Ekipa jest wzburzona zachowaniem uczestniczki. Spiker, Angelika i Julia decydują się wrócić do domu, aby opowiedzieć Lenie wydarzeniach z klubu. Narada wojenna nabiera tempa, gdy Lena przygotowuje się na konfrontację. Ostatecznie to Ola spędza noc z Mateuszem w bzykalni.

Następnego poranka Ola i Magda jadą do pracy, aby wyjaśnić spory i naprawić swoją relację. Ich zadaniem okazuje się być czyszczenie toalet, co prowadzi do dalszych spięć i nie pomaga uczestniczkom się pogodzić. Tymczasem reszta ekipy wyrusza do stajni, oczekując na tradycyjną jazdę konną. Jednak to spotkanie przebiega zupełnie inaczej niż się tego spodziewali.

Nowe odcinki „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” w każdą niedzielę o godz. 23.00 w MTV Polska.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx