Antek Smykiewicz prezentuje singiel “Jak wiatr”

Fot. kadr z teledysku "Jak Wiatr"

OBSERWUJ NAS:

Antek Smykiewicz po czterech latach wraca z nowym, lirycznym singlem “Jak Wiatr”. Utwór zapowiada drugą płytę artysty, która ukaże się jeszcze w tym roku.

Debiutancki album Antka Smykiewicza został wydany w maju 2016 roku. Płyta osiągnęła status platynowej płyty, promujący ją singiel został hitem radiowym, a teledysk do piosenki przekroczył 50 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Smykiewicz tak opisuje nowy utwór “Jak wiatr”: “Wielu ludzi, których spotykamy wkracza w nasze życie i odchodzi bez echa. “Jak Wiatr” to opowieść, o tych którzy pozostają w nas na zawsze kształtując nasze myśli, duszę i serca. Nie zawsze coś, co się kończy fizycznie, kończy się dla nas również gdzieś w środku. Wielokrotnie zdajemy sobie sprawę, że niektóre osoby mimo braku ich fizycznej, namacalnej postaci żyją w naszej pamięci dalej, a echa ich obecności nieustannie w nas wybrzmiewając opiewają nasze serca – jak wiatr. Sam w życiu spotkałem przynajmniej kilka osób których już przy mnie nie ma, a mimo to ich głosy zostaną ze mną na zawsze. Bo pamięć przenika wszystko…”.

Antek Smykiewicz – Jak wiatr. Zobacz teledysk:

Antek Smykiewicz – Jak wiatr
ZOBACZ:  Premiera nowego utworu Inside Again pt. "Cold Dark Summer"