Przejdź do treści

Aldi otwiera dwa kolejne sklepy: Nowa Sól i Tychy

Aldi Nowa Sól
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W środę 24 kwietnia o godzinie 6 rano swoje progi dla klientów otworzy sklep w Nowej Soli, a dzień później, 25 kwietnia, w Tychach. Dzięki temu łączna liczba placówek Aldi w Polsce wyniesie już 315. Najwięcej sklepów tej sieci znajdziemy w województwie śląskim, gdzie po najnowszym otwarciu będą działać już 72 placówki.

Placówka Aldi w Nowej Soli w województwie lubuskim zlokalizowana przy ul. Bolesławy Sidorskiej 2 będzie pierwszym sklepem w tym mieście. Natomiast placówka w Tychach zostanie otwarta na terenie nowego Parku Handlowego o nazwie „Galeria Kwiatowa”, dołączając do już działającego w tym mieście sklepu Aldi przy ulicy Jaśkowickiej.

– 2023 rok zamykaliśmy mając na koncie 57 nowych placówek w różnych regionach Polski. W 2024 roku planujemy utrzymać tempo ekspansji i otworzyć około 60 nowych sklepów. To sprawi, że na koniec roku będzie mieć ponad 360 sklepów w całej Polsce. Celem Aldi jest posiadanie 650 sklepów do 2028 roku. Perspektywicznie 1000 w ciągu dekady – mówi Luiza Urbańska, Biuro Prasowe Aldi Polska.

Na odwiedzających nowe sklepy Aldi wTychach i Nowej Soli czekać będą atrakcyjne promocje na produkty marek własnych. W dniu otwarcia sklepu klienci mogą również skorzystać z degustacji asortymentu dostępnego tylko w Aldi. Takich jak np. sery, wędliny i szeroki wybór słodyczy. W kolejnych tygodniach funkcjonowania sklepu klienci mogą też zdobyć bony na zakupy o łącznej wartości 100 zł.

Oba sklepy zostały przygotowane zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów, jak krajalnica do chleba czy małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Z myślą o szczególnych potrzebach swoich klientów Aldi prowadzi również ciche godziny, podczas których poziom bodźców w sklepie jest zmniejszany. Na potrzeby nowo otwartych placówek sieć zatrudniła kilkunastu pracowników.

Więcej informacji na aldi.pl.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx