Przejdź do treści

Fontam „Finezja” – Nowy mixtape już na streamingach!

Fontam Finezja
Fot. kadr z teledysku FonTam - Road Runner

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

11 kwietnia, światło dzienne ujrzał najnowszy projekt muzyczny jednego z artystów polskiej sceny hip-hopowej – FonTam’a. Mixtape, zatytułowany „Finezja”, to eksperymentalne dzieło, które przynosi świeży powiew w jego dotychczasowej twórczości. Co warto wiedzieć o tym wydawnictwie?

Mixtape „Finezja” jest pierwszym albumem FonTama wydanym we współpracy z wytwórnią Warner Music Group, co zwiastuje nowy etap w karierze tego młodego artysty. Na albumie znajdują się produkcje takich twórców jak Jezzy C., TomekZyl czy NBALVCKY. W dniu premiery albumu, został wypuszczony teledysk do ostatniego singla promującego krążek sprawdzajcie:


„Finezja” to nie tylko zbiór klasycznych utworów rapowych. FonTam eksperymentuje tutaj z różnymi stylistykami i tematami. Od typowego rapu, po spokojniejszą ekspresję, jak w przypadku utworów „Rzeź” czy „Zawsze byłem tym”. Warto zwrócić uwagę na pierwszy utwór „First Day up”, który jest swoistym manifestem artysty. FonTam używa tu motywu „first day out”, popularnego wśród raperów, ale interpretuje go jako wyjście z osobistego więzienia mentalnego.

To zaledwie początek. Czekamy na więcej informacji na temat dalszych planów FonTama. Współpraca z Warner Music Group może być kluczowym momentem w jego rozwoju artystycznym.

Czy „Finezja” okaże się przełomem w karierze FonTama? Czas pokaże. Jednak już teraz warto dać szansę temu nowemu mixtape’owi i odkryć, jakie muzyczne sekrety kryje w sobie.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx