Przejdź do treści

Matylda/Łukasiewicz prezentują debiutancki album „Matka”

Matylda Łukasiewicz Matka
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

15 maja ukazał się długo wyczekiwany album zespołu Matylda/Łukasiewicz. Znają się od 10 lat, nad płytą pracowali ostatnie dwa. Wykorzystali każdą okazję, żeby swoje emocje, spostrzeżenia, czy doświadczenia (i te przyjemne i te trudne), przekuć w piosenki i teledyski. Koncertów było ponad 50, wiele wyprzedanych, singli 7, odsłuchów miliony, sprzedanych w przedsprzedaży płyt setki.

Matylda/Łukasiewicz pracowali nad albumem tak długo, aż całość nabrała pełnego sensu. I wreszcie jest! Nieprzypadkowa rozmowa o lękach, tęsknotach i naszych wspólnych problemach. „Matka” to debiutancka płyta zespołu.

Matylda/Łukasiewicz. Radek i Matylda. Wspólnie obserwują, piszą i nagrywają. Typowi millenialsi zapakowani w smutki, rozterki, tonący w codzienności zwykłej i niezwykłej. Pokazują świat jakim jest, nie wstydzą mówić się o emocjach, mówią głośno, że chłopaki mogą płakać, a dziewczyny nie muszą się uśmiechać. Pokazują jak trudno jest być w zgodzie ze sobą, albo odnaleźć siebie, kiedy życie nie do końca jest takie, jak wymarzyliśmy sobie za dzieciaka. Przez mocne teksty, charakterystyczne linie melodyczne i nie byle jakie głosy pokazują, że wszyscy doświadczamy podobnych problemów czy niesprawiedliwości. I może nie jest za pięknie, ale jeszcze rok będzie kiedyś nudny.

Matylda/Łukasiewicz – Kastet


Album jest dostępny w sprzedaży za pośrednictwem sklepów Empik oraz Echo Sklep.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx