Przejdź do treści

Rafał Pacześ o hejcie w rozmowie z Filipem Chajzerem i Martą Linkiewicz

Rafał Pacześ Linkiewicz
Fot. WOW YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już dzisiaj o godz. 22:30, Comedy Central wyemituje kolejny odcinek Pacześ Show 3. Tym razem widzowie mają okazję do włączenia się w pełną humoru, ale również niezwykle wartościową rozmowę, ponieważ tematem przewodnim odcinka będzie hejt.

W drugim odcinku „Pacześ Show 3” na kanapie zasiądzie Filip Chajzer, który opowie o swoich doświadczeniach z nieprzychylnymi komentarzami internautów, a także podzieli się historiami ze szkolnych lat na temat zachowania ze strony rówieśników. Prezenter zaznaczy, że szczególną uwagę należy poświęcić dzieciom i młodzieży, którzy są grupą niezwykle podatną na wpływ hejtu zarówno w sieci jak i w prawdziwym życiu.

W studio programu pojawi się również Marta Linkiewicz, z którą Rafał Pacześ porozmawia na temat kulis jej sławy oraz fali hejtu jaka ją spotkała. Gdy jest się gwiazdą internetu, trzeba umieć odnaleźć się w labiryncie komentarzy – czasem zabawnych, czasem… nieco mniej.

W Pacześ Show, choć temat może być trudny, zawsze znajdzie się przestrzeń na rozluźnienie atmosfery. Podczas rozmów nie obędzie się bez kilku humorystycznych perełek. Do akcji wkroczy Łukasz „Lotek” Lodkowski, niekwestionowany mistrz ceremonii kąśliwych komentarzy.Tym razem stand-uper przygotował specjalną grę, na potrzeby której wybrał najciekawsze wpisy hejterów. Czy gościom uda się zgadnąć, o kim mowa?

Premierowe odcinki programu „Pacześ Show” emitowane są na kanale Comedy Central w każdy poniedziałek o godz. 22:30.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx