Przejdź do treści

KSW 95: Walka Szymański vs Held dodana do karty walk

Szymański vs Held
Fot. mat. prasowy KSW

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Ekscytujące starcie w wadze lekkiej szykowane jest na galę KSW 95, która odbędzie się w Olsztynie. W pojedynku tym Roman Szymański (17-8, 4 KO, 4 Sub), były pretendent do pasów w wadze piórkowej i lekkiej oraz numer sześć rankingu tej kategorii wagowej KSW, stanie do rywalizacji z doświadczonym Marcinem Heldem (28-10, 4 KO, 15 Sub), numerem siedem tego zestawienia. Do konfrontacji dojdzie 7 czerwca w hali Urania.

Roman Szymański, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej i numer sześć rankingu tej kategorii wagowej, znany jest ze swojego widowiskowego stylu walki i zdobycia aż sześciu bonusów za najlepsze starcia wieczoru. Jest też zawodnikiem przekrojowym, których tyle samo razy w karierze wygrywał nokautując, jak i poddając swoich rywali. W KSW stoczył już czternaście pojedynków, z których dziewięć wygrał. Reprezentant klubu Czerwony Smok ostatni raz walczył w październiku zeszłego roku i przegrał Leo Brichtą. Na swoim koncie ma 25 zawodowych konfrontacji.

Marcin Held ma za sobą jedną walkę w organizacji KSW. W okrągłej klatce zadebiutował w grudniu zeszłego roku i musiał uznać wyższość Raula Tutarauliego. Przed wejściem do KSW Marcin przez wiele lat rywalizował na arenie międzynarodowej. Bił się dla takich organizacji jak UFC, Bellator czy Professional Fighters League. Na swoim koncie ma stoczonych 38 pojedynków, z których 28 wygrał. Zawodnik z Tych jest czarnym pasem brazylijskiego jiu-jitsu i specjalizuje się w poddawaniu rywali. Marcin dziewiętnaście zwycięskich pojedynków zakończył przed czasem, aż piętnaście z nich wygrał przez poddanie, a jedenaście razy tryumfował już w pierwszej rundzie starcia.

KSW 95 – karta walk:

Walka wieczoru | Main event

Walka o pas mistrzowski wagi koguciej KSW | KSW Bantamweight Championship Bout
61,2 kg/135 lb: Jakub Wikłacz #C (15-3-2) vs. Sebastian Przybysz #1 (12-3-1)

Karta główna | Main card

70,3 kg/155 lb: Roman Szymański #6 (17-8) vs. Marcin Held #7 (28-10)
77,1 kg/170 lb: Adrian Zieliński (24-13) vs. TBA
61,2 kg/135 lb: Patryk Surdyn #8 (7-4) vs. Shamad Erzanukaev (2-0)
83,9 kg/185 lb: Krystian Bielski (9-6) vs. TBB

twitter.com/KSW_MMA
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx