Przejdź do treści

Gesaffelstein powraca z albumem „Gamma”

Gesaffelstein Gamma
Fot. kadr z teledysku Gesaffelstein - Hard dreams

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Francuski producent techno Gesaffelstein wypuszcza zupełnie nowy trzeci album studyjny! Choć „Gamma” zachowuje surowe, industrialne brzmienie Gesaffelsteina, artysta nareszcie znalazł głos – a to za sprawą utalentowanego wokalisty Yana Wagnera.

„Gamma” otwiera nową erę w karierze Gesaffelsteina. Trwający niecałą godzinę album stanowi radykalną artystyczną propozycję, obok której nie sposób przejść obojętnie. Choć nostalgia wciąż gra główną rolę w jego piosenkach, jest już na zupełnie innym poziomie, niż dotychczas. Gesaffelstein i jego maszyny przywołują znajome dźwięki przeszłości, jednocześnie wysyłając słuchacza w przyszłość.

Wizualną oprawą albumu i zdjęciami zajął się Jordan Hemingway (FKA Twigs, Post Malone, Gucci, Acne Studios) we współpracy z samym artystą. Jakiś czas temu Gesaffelstein podzielił się teledyskiem do utworu „Hard dreams”.

Gesaffelstein – Hard dreams:


Gesaffelstein powróci w tym roku na festiwal Coachella. Jeśli jego występ w 2019 roku aż tak porwał publikę, aż strach pomyśleć, co szykuje w tym sezonie!

Gesaffelstein współpracował z takimi gigantami jak Ye, The Weeknd, Pharrell, KayCyy, a ostatnio z Lil Nas X przy „J Christ”. Przełomowy utwór „Lost in the Fire” z The Weeknd przekroczył miliard streamów. Dodatkowo, w 2015 roku Gesaffelstein skomponował soundtrack do filmu Alice Winocour „Maryland”, który otrzymał nominację na festiwalu w Cannes. Muzyka Gesaffelsteina jest także charakterystycznym już brzmieniem wielkich domów mody takich jak Calvin Klein, YSL, BMW, Giorgio Armani czy Dior.

Tracklista Gesaffelstein – Gamma:

 1. Digital slaves
 2. Hard dreams
 3. Your share of the night
 4. Hysteria
 5. The urge
 6. Mania
 7. Lost love
 8. The perfect
 9. Psycho
 10. Tyranny
 11. Emet
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx