REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Pharrell Williams i Jay-Z oddają cześć czarnym przedsiębiorcom

Fot. kadr z teledysku Entrepreneur

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Pharrell Williams oddaje cześć czarnym przedsiębiorcom w swoim nowym utworze, w którym gościnnie wystąpił Jay-Z.

Do piosenki „Entrepreneur” powstał klip, który wysyła w świat mocny komunikat. W teledysku zobaczymy kilkunastu czarnych przedsiębiorców i dowiemy się co udało im się osiągnąć ciężką pracą.

Pharrell Williams – Entrepreneur feat. Jay-Z. Zobacz teledysk:

Pharrell Williams – Entrepreneur feat. Jay-Z

We wzruszającym obrazie fani poznają historię takich osób i miejsc, jak Issa Rae, Nipsey Hussle, Tyler, The Creator, Robert Hartwell, Six Sev, Ty Anthony Davis (założyciel of Vox Collegiate Junior High), Vincent Williams (założyciel Honey’s Kettle), Iddris Sandu, Beatrice Dixon (założycielka Honey’s Pot), Arthell & Darnell Isom (założyciele D’ART Shtajio), Neighbors SkateShop, Alrick Augustine, Denise Woodard (założycielka Partake Cookies), Chace Infinite (założyciel Harun Coffee Shop), Chef Alisa (założycielka My Two Cents), Debbie Allen (założycielka Tribe Midwifery), Angela Richardson (założycielka PUR Home), Miss Bennett Fitness, Black and Mobile, Trill Paws Dog Accessories, Third Vault Yarns i pierwszy czarny absolwent kończący Princeton z najlepszym wynikiem na roku – Nicholas Johnson.

Każdego z bohaterów zobaczymy w klipie, a dodatkowe napisy przedstawiają ich historię. Ten wzruszający utwór pokazuje radość i afirmację całego czarnego społeczeństwa.

Pharrell połączył także siły z magazynem Time w specjalnym projekcie „Nowa Amerykańska Rewolucja”. Był kuratorem serii esejów i konwersacji pomiędzy czarnymi liderami, którzy skupiają się na opresyjnej przeszłości Ameryki i wizji równiejszej przyszłości. Wypowiadają się tam m. in. Kenya Barris, Imara Jones, Naomi Osaka czy Tyler, the Creator. W rozmowie udało się także połączyć niesamowite osobowości z różnych pokoleń, jak Yara Shahidi i Angela Davies. Okładkę stworzył Hank Willis Thomas.

@pharrell Instagram

Składając ten projekt poprosiłem najbardziej wykwalifikowanych ludzi jakich znam na każdym z pól, które poruszamy – od Angeli Davies, przez Tylera, the Creatora aż do członkini Izby Reprezentantów – Barbary Lee – by porozmawiali z nami i między sobą o tym, jak możemy kształtować przyszłość. Chciałem przedstawić wizję przyszłości wypełnioną artystami, twórcami i przedsiębiorcami, którzy trzymają się zasad przyświecających naszemu narodowi – tak Pharrell napisał o tym wyjątkowym wydaniu magazynu.

Pharrell Williams to jeden z najbardziej wpływowych artystów naszych czasów. Zdobył do tej pory 13 nagród Grammy, został dwukrotnie nominowany do Oskarów, tworzył muzykę do kinowego hitu „Jak Ukraść Księżyc” i wydał świetnie przyjęte albumy zarówno jako artysta solowy, współzałożyciel N.E.R.D. i producent. Pobijał rekordy piosenkami „Happy”, czy „Get Lucky” z zespołem Daft Punk. Pharrell jest znany także jako aktywista pracujący o równość czarnego społeczeństwa.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google