World of Tanks: Nowy czołg do zgarnięcia za darmo! Bat.-Châtillon Bourrasque

Fot. World Of Tanks

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W World Of Tanks pojawiło się francuskie wyzwanie, w którym od dnia dzisiejszego można zgarnąć za darmo czołg premium VIII tieru Bat.-Châtillon Bourrasque. Gracze otrzymali do wykonania 10 kolejnych etapów przez 10 dni, w których można wybrać misje na poświęcenie lub na mistrzostwo.

W miarę wykonywania każdego kolejnego etapu, gracze otrzymują zniżkę na zakup pojazdu. Wykonanie 1 etapu równa się ze zniżką 10%, wykonanie 2 etapu to zniżka 20% itd. Gdy wykona się wszystkie 10 etapów, odblokowuje się zniżka 100%, więc czołg można zdobyć zupełnie za darmo. Po drodze do wielkiej nagrody można zdobyć wiele innych nagród. Wśród innych nagród są: kredyty, materiały eksploatacyjne, wyposażenie, rezerwy osobiste, dyrektywy oraz dni konta premium WoT.

Bat.-Châtillon Bourrasque

Kompaktowe rozmiary czołgu w połączeniu z bardzo skutecznym kamuflażem ułatwiają mu podkradanie się do nierozważnych adwersarzy. Wyposażony w szybki dwupociskowy automatyczny system ładowania, the Bat.-Châtillon Bourrasque jest w stanie zadać 720 PW obrażeń w ciągu kilku sekund i wycofać się błyskawicznie niczym wicher. Jednak po szybkim przeładowaniu (22 sekundy), gotów jest ponownie nękać wrogów bez opamiętania! Ten Zwiastun burzy znajdzie uznanie amatorów agresywnego i asertywnego stylu gry.

Bat.-Châtillon Bourrasque
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx