Darmowe czołgi premium dla graczy World of Tanks! Nagrody za rok 2020!

Fot. World of Tanks

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Od 26 listopada od godziny 9:00 gracze World of Tanks będą mogli odebrać darmowe nagrody (w tym 3 czołgi premium) jako prezent za czas poświęcony grze.

Otrzymane nagrody różnią się w zależności od momentu rejestracji w World of Tanks. Darmowe prezenty podzielone są na kilka kategorii: beta testerzy, gracze, którzy zarejestrowali się 9 lat temu, 8 lat temu, 7 lat, 6 lat, 5 lat, 4 lata, 3 lata, 2 lata, rok temu oraz nowi gracze. Rok rejestracji liczony jest od pierwszego stycznia, czyli jak ktoś zarejestrował się np. 1 grudnia 2016 roku to będzie mógł odebrać prezent za 4 rok spędzony w grze. Wszystkim, którzy grają w World of Tanks już od m.in. 4 lat zostaną przyznane 3 czołgi premium: Super Hellcat (VII tier), T-50-2 (VI tier) oraz Super Chaffee (VI tier).

Darmowe czołgi premium dla graczy World of Tanks

[Best_Wordpress_Gallery id=”443″ gal_title=”202011260130″]

W tym roku zasłużona nagroda od Wargamingu zawiera specjalną świąteczną niespodziankę. Ten prezent zostanie otwarty wraz z rozpoczęciem wyczekiwanego wydarzenia w grudniu. W środku gracze znajdą trochę łakoci, które pozwolą szybciej udekorować garaż i uczynić go bardziej świątecznym.

Zasłużona nagroda 2020 – World of Tanks

Zasłużona nagroda 2020 – World of Tanks
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx