Przejdź do treści

Kiedy GROMDA 17? Znamy już dokładną datę!

GROMDA 17 kiedy
Fot. mat. prasowy GROMDA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Poznaliśmy dokładną datę siedemnastej edycji gali brutalnych walk na gołe pięści! GROMDA 17: Vabank z hitowym starciem Don Diego vs Balboa 2!

Jak informują organizatorzy GROMDA to nie jakieś gierki dla leszczy. Tutaj nikt nie grymasi odnośnie rękawic czy szlocha do kamery, że parę kilo ma mniej. Bez zgrywania kozaka, żeby później szlochać do telefonu. Bez kręcenia afer, gdy i tak gówno siedzi za uszami. Twardo, mocno i konkretnie do końca. Nie ma miękkiej gry.

Don Diego vs Balboa 2

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn – mistrz GROMDA. The Baddest Motherf*cker in the Game. Niepokonany i… bezapelacyjnie najlepszy bijok walk na gołe pięści. Miłośnik karcenia chuliganów i samozwańczych bad-boyów. Boogieman dla dzielnicowych oprychów i wyszczekanych bamberów. Pęka ręka, pęka szczęka… ale on nigdy nie wymięka.

Bartłomiej „Balboa” Domalik – król nokautu walk na gołe pięści. Polski Rocky, który kładzie jednym ciosem bitnych olbrzymów. Pogromca króla i legendy ulicznych walk bez zasad KOTS. Człowiek z gór, krwiożercy drapieżnik i bezlitosny egzekutor. Głodny zemsty, zmierzający po to czego pragnie… i według niego mu się należy.

GROMDA 17: Kiedy gala? Transmisja PPV

Siedemnasta edycja gali brutalnych walk na gołe pięści odbędzie się w piątek 31 maja 2024 roku. Transmisja na żywo online będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na stronie gromda.tv. Niepokonany mistrz walka na gołe pięści, pogromca chuliganów i samozwańczych bad-boyów, koszmar dzielnicowych oprychów Don Diego ponownie stanie do walki z królem nokautu i głodnym zemsty Balboą.

Rewanżowe starcie na które czekają wszyscy kibice sportów walki, zwłaszcza gołych pięści. Szanse 50/50. Gołe piąchy, walka do końca, solidne i równe zasady dla wszystkich, bez gadania i robienie z siebie pośmiewiska, bez kręcenia wyników sędziowskich i oczywiście… bez kategorii wagowych.

twitter.com/GromdaTV
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx