Przejdź do treści

Back to Black. Historia Amy Winehouse – premiera filmu [WIDEO]

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

9 kwietnia w kinie Multikino Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu „Back to Black. Historia Amy Winehouse” w reżyserii Sam Taylor-Johnson. Na premierze nie zabrakło polskich gwiazd showbiznesu i znanych celebrytów.

„Back to Black. Historia Amy Winehouse” to biograficzny film o tragicznie zmarłej w 2011 roku brytyjskiej artystce. Amy Winehouse była piosenkarką, która zdobyła międzynarodową sławę swoim charakterystycznym głosem, stylem śpiewania oraz kontrowersyjnym życiem osobistym. Urodziła się 14 września 1983 roku w Londynie, a zmarła 23 lipca 2011 roku w wieku 27 lat.

Jej debiutancki album zatytułowany „Frank” ukazał się w 2003 roku i przyniósł jej uznanie krytyków oraz nominację do nagrody Mercury Prize. Jednak to drugi album, „Back to Black” z 2006 roku, przyniósł jej międzynarodową sławę. Album ten zawierał przełomowy singiel „Rehab” i zdobył wiele nagród, w tym pięć Grammy Awards.

Niestety, Amy Winehouse zmagała się z problemami zdrowotnymi. Głównie związane było to z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu, co miało wpływ na jej karierę i życie osobiste. Jej walka z nałogami oraz publiczne wystąpienia z ekscentrycznym zachowaniem stały się przedmiotem zainteresowania mediów.

Zobacz kto pojawił się na uroczystej premierze filmu o Amy Winehouse:

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx