REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Shakin’ Stevens prezentuje nowy utwór „All You Need Is Greed”

Shakin Stevens All You Need
Fot. kadr z klipu Shakin' Stevens - All You Need Is Greed

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Shakin’ Stevens, jeden z najwybitniejszych artystów w historii brytyjskiego pop-rocka, triumfalnie powraca z nowym singlem „All You Need Is Greed”. Ten utwór to ostatni przedsmak całego, nowego albumu „Re-Set”. Premiera już 28 kwietnia.

„Źródło większości problemów człowieka, to brak równowagi w pogoni za rzeczami materialnymi. Niestety, za siłą pieniędzy idzie władza. Kontrola i szereg negatywnych emocji takich jak na przykład chciwość” – mówi Shakin’ Stevens o swoim nowym singlu.

Dziesięć utworów na nowym longplay’u łączy w sobie głębokie, wymowne teksty z pełnym pasji wokalem Stevensa. Prace nad nowym materiałem rozpoczęły się tuż przed covidowym lockdownem. W dniu, w którym ograniczenia zostały zniesione, wiosną 2021 roku, Stevens i cała ekipa spotkali się ponownie w Berry Hill Studio. Spotkanie odbyło się u współproducenta i wieloletniego współpracownika – Johna Davida. Wszystko po to, by dokończyć cały album. Rezultatem jest krążek „Re-Set”.

Warto zaznaczyć, że podobnie jak poprzedni longplay, „Re-Set” jest bardzo osobisty. Dużo historii, zaczerpniętych z rodzinnych kronik piosenkarza; robotniczego pochodzenia artysty, na bazie których młody Michael Barratt (prawdziwe nazwisko Shakin’a Stevensa – przyp. aut.) zbudował swoją niezwykłą karierę. Wyjątkowe połączenie siły wokalnej i nieugiętej determinacji pomogło ukształtować Stevensowi drogę do tytułu jednego z najlepiej sprzedających się brytyjskich artystów. Jego dorobek obejmuje 33 hity na liście Top 40 w Wielkiej Brytanii. Cztery numery 1, niezliczone albumy i single, z niesłabnącą popularnością w całej Europie i na świecie.

Shakin’ Stevens – All You Need Is Greed. Zobacz teledysk:

Na nowym albumie „Re-Set”, osobiste elementy splatają się w narrację o naszym wspólnym miejscu we współczesnym świecie. Zarówno rzeczywistym, jak i wirtualnym. Są tu utwory poświęcone historii jego rodziny. Na przykład o wujku, którego Shaky nigdy nie poznał, i jego matce, która miała bardzo trudne życie. Mimo to jego matka wychowała 13 dzieci niemal w pojedynkę, będąc w pełni aktywna zawodowo. Jednocześnie krążek jest mocno osadzony w teraźniejszości. Nawołuje do działania w sprawie naszej planety i próbuje uświadomić nam, co robimy Matce Naturze i samym sobie.

Shakin’ Stevens odkąd po raz pierwszy oczarował publiczność jako nastolatek, widział i osiągnął więcej w swoim życiu, niż większość ludzi może sobie tylko pomarzyć. „Re-Set” zapowiada się kolejnym ekscytującym rozdziałem w tej historii. Stevens nie może się doczekać, aby podzielić się nim zarówno z wiernymi fanami, jak i nowymi wielbicielami. – To swojego rodzaju kontynuacja ostatniego albumu, ale w innym wydaniu – mówi Shaky. – Ludzie byli zaskoczeni materiałem, który znalazł się na „Echoes Of Our Times” i myślę, że to samo stanie się z „Re-Set”!

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx