Przejdź do treści

Pokaz MMC 2024: Kolekcja La Madame – już za nami!

Pokaz MMC 2024
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

La Madame to tytuł letniej kolekcji MMC Studio, marki stworzonej ponad 26 lat temu przez Ilonę Majer i Rafała Michalaka, absolwentów Katedry Ubioru ASP w Łodzi. 5. czerwca w Warszawie odbył się pokaz na którym pojawiły się znane osoby z polskiego showbiznesu, m.in. Natalia Kukulska, Edyta Herbuś, Ada Fijał, Ilona Ostrowska, Maria Sadowska, Anna Wyszkoni, Bogna Sworowska, Marika, Anna Dec i Robert Kupisz.

Pokaz MMC kolekcji La Madame odbył się w modnej galerii „Prześwit” na warszawskim Rynku Nowego Miasta. „Dzisiejsza kolekcja zatytułowana jest La Madame, ponieważ miejsce, gdzie się znajdujemy, ma wyjątkową historię, która nas zachwyciła. Z jednej strony jest tu sfera klubowa, ale także coś wyjątkowego – sfera dla artystów. Tu są galerie sztuki, tu pracują malarze. Gdy weszliśmy, natychmiast zachwyciliśmy się tym miejscem. Parysko, słonecznie, cudownie. A pogoda nam dziś sprzyja” – powiedziała Ilona Majer.

Rzeczywiście, lepszej scenografii nie można było sobie wymarzyć. Z niecodziennym klimatem galerii doskonale korespondował też podkład muzyczny. Jak na kolekcję resort przystało, na wybiegu pojawiła się odzież letnia i plażowa, czyli długie zwiewne suknie, bikini, odzież sportowa, ale także ciekawe komplety z dżinsu. W palecie kolorystycznej dominowała biel, czerń, ale również słoneczna żółć, seledyn oraz odcienie szarości i beżu. Pokaz otworzyła Lara Gessler, która wystąpiła jako modelka w odważnej stylizacji odsłaniającej biust.

Niespodzianką był także udział w pokazie projektanta Roberta Kupisza. Pokaz wyreżyserowała niezastąpiona Katarzyna Sokołowska, a oklaskiwali go m.in.: Magda Gessler, Edyta Herbuś, Izabela Kuna, Bogna Sworowska, Anna Męczyńska, Paweł Rurak-Sokal, Dominika Gawęda, Anna Wyszkoni, Natalia Kukulska, Marika, Ilona Ostrowska, Paulina Smaszcz, Mila Jankowska, Aleksandra Domańska, Anna Dec, Ada Fijał, Maja Hyży, Maria Sadowska, Ola Nowak, Martyna Kaczmarek, Katarzyna Herman.

Pokaz mody MMC 2024

MMC stawia na wysoką jakość materiałów i dbałość o detale. Ich kolekcje często nawiązują do aktualnych trendów, ale zawsze z autorskim, unikalnym twistem. Charakterystyczne dla MMC są oversize’owe kroje, asymetryczne linie oraz nietuzinkowe połączenia tkanin. Marka często eksperymentuje z formą, tworząc ubrania, które są nie tylko modne, ale również komfortowe i praktyczne. Dlatego właśnie gwiazdy od dawna kochają MMC.

„Uwielbiam duet MMC za oryginalność, niepowtarzalność i wyjątkowość, a także nowoczesność. Są cudowni. Udział w pokazie, oglądanie ich kolekcji jest dla mnie jak patrzenie na piękny jacht, który wypływa z portu. Takie właśnie jest MMC” – powiedziała Dominika Gawęda, która od lat jest fanką projektantów.

„Po raz pierwszy uczestniczę w pokazie duetu MMC, ale miałam ogromną przyjemność wcześniej z nimi współpracować – byłam częścią ich kampanii. Jestem zaszczycona, że mogę być wśród takich osób jak Lara Gessler, Katarzyna Herman czy Ola Domańska. To dla mnie ogromne wyróżnienie. MMC wspaniale się rozwija, ich projekty są piękne, nosi się je komfortowo. Cenię ich za odwagę i jakość. Oni wciąż szukają, nie zatrzymują się, a dla mnie to jest dowód, że wciąż się rozwijają” – powiedziała Mila Jankowska.

Pokaz MMC 2024
Natalia Kukulska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Pokaz MMC 2024
Ada Fijał, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Pokaz MMC 2024
Anna Wyszkoni, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Pokaz MMC 2024
Anna Dec, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Pokaz MMC 2024
Mila Jankowska, Mikołaj Komar, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Pokaz MMC 2024
Robert Kupisz, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Aleksandra Domańska MMC
Aleksandra Domańska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Pokaz MMC 2024
Edyta Herbuś, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Sofia Konecka Menescal
Sofia Konecka Menescal, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Pokaz MMC 2024
Dominik Szymański, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx