Przejdź do treści

Marcin Najman vs Krzysztof Stanowski. Konfliktu ciąg dalszy

Marcin Najman i Krzysztof Stanowski

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Wygląda na to, że Marcin Najman nigdy nie pogodzi się z właścicielem grupy Weszło i współwłaścicielem Kanału Sportowego – Krzysztofem Stanowskim.

Marcin Najman, który obecnie jest zawodnikiem FAME MMA, już od bardzo długiego czasu nie ukrywa niechęci do Krzysztofa Stanowskiego, nazywając go „dziennikarskim zerem” oraz „hejterem”. Stanowski natomiast nie uważa Najmana za prawdziwego sportowca. Obaj panowie mieli okazję spotkać się i porozmawiać twarzą w twarz 2 kwietnia, kiedy to Marcin Najman został zaproszony do Hejt Parku transmitowanego na żywo na Kanale Sportowym. Doszło tam wtedy do ostrej wymiany zdań po której Najman oblał wodą Stanowskiego.

Od tamtego momentu Najman jeszcze bardziej znienawidził dziennikarza i zapowiedział, że już nigdy nie wystąpi dla Kanału Sportowego. Dzisiaj „El Testosteron” zamieścił Tweeta takiej treści (pisownia oryginalna):

„To Zero Skończone stanowski, by zostać zauważonym,potrafił naigrywać się z wielkiej tragedii dziewczynki Anaid, która została gwałcona w Zatoce Sztuki,a następnie zaszczuta. Ten Klaun który mówił, że nigdy za nikogo się nie przebiera- bo jest sobą. Ma czelność mówić coś o mnie”.

@MarcinNajman Instagram

Wygląda na to, że Stanowski bardzo mocno zaszedł za skórę Najmanowi i chyba nigdy między nimi nie dojdzie do pojednania.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx