Przejdź do treści

Premiera „Civil War” w Polsce już dziś!

Civil War premiera
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

10 kwietnia w warszawskim kinie Imax w Cinema City Sadyba odbyła się uroczysta premiera filmu „Civil War” z udziałem gwiazd. Na pokazie pojawili się między innymi: Marcin Meller, Jakub Żulczyk, Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska, Bogna Sworowska, Michał Figurski, Karolina Korwin-Piotrowska, Paulina Chapko, Krzysztof Skórzyński, Jacek Rozenek i wielu innych.

Premiera „Civil War” dla polskich widzów odbędzie się już dziś, 12 kwietnia. To najdroższa (70 mln dolarów) produkcja kultowego amerykańskiego studia A24. „Civil War” to napędzane adrenaliną i trzymające w napięciu kino osadzone w niedalekiej przyszłości, kiedy podzielona Ameryka zmierza ku dziejowej katastrofie. Film zbiera na całym świecie świetne recenzje (Certified FRESH Rotten Tomatoes), także polscy krytycy zachwycają się najnowszym filmem Garlanda. A co na temat filmu sądzą goście polskiej premiery?

Bardzo mocny film, zachęcający do myślenia. Zapierający dech w piersiach jak się ogląda na tak ogromnym ekranie” – mówi Maciej Orłoś.

„Świetna muzyka i ujęcia, po prostu ten dźwięk… chyba będą mi się śniły te strzały. Pozostawia dużo pytań, więc uważam, że bardzo dobry do refleksji” – Sara Jezuit.

„Mocne wrażenia! Ten film to taka przestroga. Ludzie muszą się opamiętać zanim to wszystko pójdzie trochę za daleko. Mocne zdjęcia, efekty, dobra muzyka i daje do myślenia” – Antek Smykiewicz.

Dystrybutorami „Civil War” są Best Film i Monolith Films. Best Film odpowiada za dystrybucję kinową filmu.

Civil War – zwiastun filmu:

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx