Przejdź do treści

Małgorzata Tomaszewska mierzy kreacje na „Sylwestra marzeń z Dwójką”

Małgorzata Tomaszewska, fot. Podlewski/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W tym roku TVP nie rezygnuje z organizowania sylwestrowego koncertu, choć przeniesie się on z zimowej stolicy Polski aż na Mazury. Przyciągający przed telewizory wielomilionową widownię „Sylwester Marzeń” nie odbędzie tak jak w ostatnich latach w Zakopanem, lecz w Ostródzie.

Małgorzata Tomaszewska i Sylwester marzeń. Widzowie telewizyjnej Dwójki będą mogli podziwiać na scenie takie gwiazdy jak Zenek Martyniuk, Cleo, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Zakopower, Weekend, Milano, Marcin Miller i zespół Boys, Helena Vondrackova, Thomas Anders czy Francesco Napoli. Koncert poprowadzą sprawdzeni prezenterzy TVP: Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora i Norbi.

Małgorzata Tomaszewska Sylwester marzeń
Małgorzata Tomaszewska, fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Tomaszewska, prowadząca „Pytanie na Śniadanie” już szykuje się na sylwestrowy wieczór

Małgorzata Tomaszewska ma za sobą przymiarki olśniewających kreacji, w których zaprezentuje się podczas „Sylwestra Marzeń”. Trzeba przyznać, że są naprawdę efektowne i niejedna gwiazda występująca na deskach ostródzkiego amfiteatru mogłaby jej pozazdrościć. Prezenterka mierzyła krótką, brokatową, fioletową sukienkę z ogromnymi, bufiastymi rękawami ozdobioną piórami. Miała również eksponującą jej niebotycznie długie i zgrabne nogi czarną sukienkę z trenem i ponownie pierzastymi akcentami. Obie kreacje są zdecydowanie warte sylwestrowej nocy!

Małgorzata Tomaszewska Sylwester marzeń
Małgorzata Tomaszewska, fot. Podlewski/AKPA

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx