Klaudia Halejcio, Maja Sablewska i Ida Nowakowska na otwarciu Letniej Strefy TOUS w White Marlin Sopot

Otwarcie Letniej Strefy TOUS
Klaudia Halejcio, fot. AKPA

2 lipca, w sopockim White Marlin odbyło się otwarcie Letniej Strefy TOUS, połączone z prezentacją najnowszej kolekcji Oceaan. Tuż przy plaży powstało wyjątkowe miejsce w stylu boho. W nim przy muzyce na żywo i specjałach szefa kuchni hucznie świętowano rozpoczęcie sezonu.

Wśród zaproszonych gości pojawiły się m.in. Klaudia Halejcio, Maja Sablewska, Ida Nowakowska, Katarzyna Glinka, Klaudia El Dursi, Agnieszka Dygant, Karolina Pisarek i Barbara Pasek. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć dziennikarzy popularnych stacji telewizyjnych, portali internetowych oraz poczytnych miesięczników.

Otwarcie Letniej Strefy TOUS
Klaudia El Dursi, Klaudia Halejcio, fot. Kurnikowski/AKPA | Otwarcie Letniej Strefy TOUS

Magnetyzm rajskiej scenografii, kwiatowa ścianka i mnóstwo pudrowego różu i złota będącego kwintesencją kobiecej delikatności. Tak właśnie wygląda strefa TOUS. Hiszpańska marka kojarzona ze sztandarowym misiem, po raz kolejny proponuje mariaż klasyki z nowoczesnością, stawiając na sprawdzone rozwiązania, ale również nową symbolikę czerpiącą z natury. Biżuteria stworzona ze srebra i 18-karatowego złota, oraz modnego od wielu sezonów złota vermeil, zachwyca różnorodnością i oryginalnością. W premierowej kolekcji Oceaan inspirowanej skarbami z głębi oceanu odnajdziemy muszlę, perłę i koral.

Otwarcie Letniej Strefy TOUS
Grzegorz Borgo i Karolina Pisarek, fot. Kurnikowski/AKPA

„Podoba mi się konsekwencja TOUSA i spójność najnowszej kolekcji. Cieszę się z powrotu pereł, które mają dobrą energię. Jestem fanką kamieni szlachetnych i półszlachetnych, które poza walorem wizualnym mają też ukryte znaczenie. Doceniam tę minimalistyczną linię w złotym wydaniu” – powiedziała Maja Sablewska, blisko związaną z Trójmiastem.

Otwarcie Letniej Strefy TOUS
Agnieszka Dygant, fot. Kurnikowski/AKPA

„TOUS jest charakterny, odważny i kolorowy, a najnowsza kolekcja jest różnorodna, uniwersalna i piękna. Jestem zachwycona grubymi bransoletkami o nieregularnych kształtach, które pasują na każdą okazję” – powiedziała Klaudia El Dursi.

Otwarcie Letniej Strefy TOUS
Ida Nowakowska-Herndon, fot. Kurnikowski/AKPA
Otwarcie Letniej Strefy TOUS
Maja Sablewska, fot. Kurnikowski/AKPA
ZOBACZ:  Pokaz Dyplomowy MSKPU 2021 już za nami!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx