Przejdź do treści

Popeyes otwiera swoją drugą restaurację w Szczecinie, tym razem w Outlet Park Szczecin

Popeyes Outlet Park Szczecin
Fot. mat. prasowy Popeyes

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Czy w Szczecinie padnie kolejny rekord? W lipcu zeszłego roku na pierwszą kanapkę szczecinianie czekali aż 26 godzin i tłumnie przybyli do restauracji. Po tak ciepłym przyjęciu czas na kolejny Popeyes. Drugi otwarty zostanie w czwartek 9 maja o godzinie 11.00 w Outlet Park Szczecin. Tym samym marka będzie posiadać już 6 restauracji w kraju.

Szczecinianie już wiedzą, że w Popeyes znajdą zawsze świeżego, soczystego kurczaka marynowanego przez 12 godzin, w chrupiącej panierce wraz z doskonałymi dodatkami w wyrazistych przyprawach z Luizjany. Poza pysznymi daniami, Popeyes to także niesamowita atmosfera, która pozwala gościom restauracji poczuć się jak w Nowym Orleanie.

Popeyes, jak to ma w zwyczaju, nie zapomniał o niespodziankach dla swoich wielbicieli. Sieć przygotowała vouchery pozwalające bezpłatnie delektować się niepowtarzalnym smakiem kultowej kanapki Chicken Sandwich przez cały kolejny rok. Prezent otrzymają trzy pierwsze osoby, które w dniu otwarcia, jako pierwsze staną w kolejce przed restauracją Popeyes wewnątrz Outlet Park Szczecin (w strefie restauracyjnej).

Tego dnia nie zabraknie również zespołu na żywo. Będzie można sobie zrobić zdjęcie instaxem ze swoim pierwszym Chicken Sandwich. Będzie można również wziąć udział i wygrać nagrody w specjalnie przygotowanych zabawach. Outlet Park Szczecin otwiera się o 10.00. Od tej godziny wielbiciele Popeyes mogą czekać pod restauracją w miejscu oznaczonym pomarańczowym dywanem i borderami. Kolejne pięćdziesiąt osób stojących przed restauracją zje Chicken Sandwich za darmo.

– Otwarcie pierwszego Popeyes w Szczecinie trudno zapomnieć. To właśnie w tym mieście pobito rekord oczekiwania w kolejce na pierwsze zamówienie. To było coś! W samej restauracji kłębił się tłum gości, no i ta wspaniała atmosfera. Wspominamy to z wielkim sentymentem. Zresztą, niemal od razu zaczęliśmy dostawać pytania o kolejne lokalizacje w tym mieście. Możemy zatem z radością powiedzieć – otwieramy drugi Popeyes w Szczecinie! Tym razem dla mieszkańców prawobrzeża oraz przyjezdnych i odwiedzających z okolicznych miejscowości – mówi Jakub Aleksandrowicz, Marketing Director Popeyes CEE w Polsce.

– Tak, jak zapowiadaliśmy, nie zwalniamy tempa – to pierwsze nasze otwarcie w tym roku, ale nie ostatnie! Popeyes ma już 6 restauracji w Polsce a kolejne pojawią się w nadchodzących miesiącach – dodaje Aleksandrowicz.

Popeyes otwiera swoją szóstą resturację w Polsce!

Outlet Park Szczecin to największe i jedyne centrum wyprzedażowe w regionie zachodniopomorskim, które jako pierwsze w Polsce połączyło funkcje typowe dla tego formatu z atutami regularnego centrum handlowego. Wzmocnienie oferty gastronomicznej obiektu dzięki obecności Popeyes to potwierdza. Już wkrótce kultowa restauracja serwująca luizjańskie smaki będzie dostępna dla klientów naszego centrum – komentuje Agnieszka Pilarska, dyrektor Outlet Park Szczecin należącego do EPP.

– Z niecierpliwością czekamy na jej otwarcie i jesteśmy przekonani, że przyciągnie licznych gości. Dodatkowo cieszy fakt, że Popeyes rozwija się w Szczecinie w centrach handlowych EPP. Niecały rok od lokalnego debiutu w Galaxy, swój drugi lokal otwiera właśnie u nas – dodaje Pilarska.

Popeyes powstał w 1972 roku w Nowym Orleanie w Luizjanie. Marka szybko podbiła serca gości w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Stała się jedną z największych sieci restauracji szybkiej obsługi. Obecnie posiada ponad 4200 restauracji w ponad 30 krajach na różnych kontynentach. Jej specjalnością niezmiennie są aromatyczne, autentyczne smaki dziedzictwa Luizjany.

Nowo powstająca restauracja Popeyes stworzy w Szczecinie wiele miejsc pracy i możliwości rozwoju kariery zawodowej w tworzącym się zespole ambitnych, zaangażowanych i wspierających się osób. Popeyes wciąż prowadzi rekrutację na różne stanowiska, a aktualne oferty pracy są dostępne na stronie internetowej popeyespolska.olx.pl.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx