Przejdź do treści

Nowy album Kings of Leon „Can We Please Have Fun” już dostępny

Kings of Leon Can We Please
Fot. kadr z teledysku Kings Of Leon - Nowhere to Run

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Can We Please Have Fun” to dziewiąty album grupy Kings of Leon.

Nagrodzony Grammy, multiplatynowy zespół Kings of Leon wydał swój dziewiąty pełnowymiarowy album. „Can We Please Have Fun” ukazało się nakładem Capitol Records. Jak sugeruje tytuł na nowym krążku zespół nieco odpuszcza, próbuje nowych rzeczy i po prostu dobrze się bawi.

Premierze płyty towarzyszy publikacja teledysku do piosenki „Nowhere to Run”. Zespół przejął kreatywną kontrolę nad wszystkim, co wiąże się z nowym wydawnictwem, także nad teledyskami, dlatego wszystko co pojawia się na ekranie, to od początku do końca realizacja wizji grupy. Kings of Leon nakręcili wszystkie klipy promujące album samodzielnie w ciągu zaledwie dwóch dni w Nashville.

Kings Of Leon – Nowhere to Run


Wydany wcześniej singiel „Mustang” z tygodnia na tydzień pnie się w górę w rozgłośniach radiowych. Piosenka znajduje się obecnie w Top 10 zestawienia Alternative radio Top 5 radia Triple A.

Zespół nie ukrywa, że na nowej płycie nagrał dokładnie taką muzykę, jaką zawsze chciał stworzyć. – Ta płyta była wyjątkowa od samego początku. Właściwie odkąd Kid Harpoon (producent krążka – przyp. red.) i my spotkaliśmy się po raz pierwszy, byliśmy zgodni – wspomina Nathan.

– Nigdy wcześniej nie bawiłem się tak dobrze przy nagrywaniu płyty – deklaruje Caleb. Nathan dodaje: – To tak, jakbyśmy pozwolili sobie na muzyczną wrażliwość. Uwielbiam, gdy zespół rockowy nie wstydzi się przyznać, że nie każda piosenka musi być głośna na maksa.

Nagrany w studiu Dark Horse w Nashville pod okiem producenta pracującego wcześniej m.in. z Harrym Stylesem i Florence and the Machine album pozwala spojrzeć na Kings of Leon z nowej strony. Zespół z jednej strony wraca do swoich szorstkich początków, ale z drugiej ma nowe koła zębate. Muzycy zjednoczyli się we wspólnej wizji i celu, nie mając żadnych oczekiwań dotyczących efektu końcowego.

W wieczór poprzedzający premierę płyty Kings of Leon zorganizowali na terenie rancza Copperline w Nashville specjalny koncert oraz Q&A streamowane na platformie Amazon Music. 20 czerwca występem w Leeds artyści rozpoczną trasę koncertową promującą swój dziewiąty album. 17 lipca wystąpią w Polsce.

Kings of Leon „Can We Please Have Fun” – lista utworów:

 1. Ballerina Radio
 2. Rainbow Ball
 3. Nowhere To Run
 4. Mustang
 5. Actual Daydream
 6. Split Screen
 7. Don’t Stop The Bleeding
 8. Nothing To Do
 9. Television
 10. Hesitation Generation
 11. Ease Me On
 12. Seen
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx