High League – Natsu vs Lexy Chaplin w walce wieczoru!

High League Natsu
Fot. mat. prasowy

Lexy Chaplin vs Natsu walką wieczoru High League! Gala odbędzie się już 28 sierpnia w Ergo Arenie.

Freak-fighty i walki gwiazd w Polsce wchodzą na nowy poziom. Pierwsza gala High League odbędzie się 28 sierpnia w hali Ergo Arena na pograniczu Gdańska i Sopotu. Jak informują organizatorzy takiego show jeszcze nie było!

W walce wieczoru wydarzenia Malika Montany zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia „Natsu” Karczmarczyk (0-0). Nowe gwiazdy High League znane są przede wszystkim z projektów family-friendly, gdzie ukierunkowały swoje pozycje głównych kreatorek współczesnej rzeczywistości internetowej. Wystąpiły w projekcie „Team X”, a filmy z ich udziałem biły rekordy popularności. Dało im to wielką sławę i z pewnością ogromne zasięgi w mediach społecznościowych. Teraz czas na kolejne wyzwanie – panie muszą dać z siebie wszystko w oktagonie!

Lexy vs Natsu w walce wieczoru

Udział w programie zaczął Lexy i Natsu nie tylko łączyć, ale jeszcze bardziej dzielić. Między wojowniczkami pojawiły się problemy i niewyjaśnione tajemnice. Nasze gwiazdy wszystko rozstrzygną pięśćmi w klatce wysokiej ligi. Tą walką będzie żyła cała Polska! W karcie pojedynków pierwszej gali High League znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze i gwiazdy znane z sieci i telewizji. Większość z nich czekać będzie największe wyzwanie w życiu. Podczas wydarzenia wystąpią Aniela „Lil Masti” Bogusz, Josef Bratan czy Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki. Karta walk ogłaszana jest oczywiście stopniowo w mediach społecznościowych organizacji.

Po projekcie można spodziewać się niespodzianek i innowacyjnych rozwiązań. Za ligą gwiazd stoi słynny Malik Montana, a dzięki wyrazistości i oryginalności lidera Get Money Live Life można być pewnym ogromnego zamieszania w polskiej scenie freak-fightów. Lexy czy Natsu – to tylko jedno z wielu pytań, na które z pewnością odpowiedź poznamy w High League!

High League to nie tylko walki z udziałem gwiazd, ale przede wszystkim wielkie show. O atmosferę oczywiście zadba charyzmatyczny Arkadiusz „Pan” Pawłowski. Podczas imprezy będzie się działo też na scenie, gdzie zaprezentują się między innymi reprezentanci GM2L. Podczas show nie może zabraknąć kibiców – bilety już w sprzedaży w serwisie Eventim.pl.

ZOBACZ:  Michał Cieślak vs Ilunga Makabu w walce o pas Mistrza Świata Federacji WBC. Gdzie oglądać?

Pełna oferta zakładów na walki High League będzie dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.efortuna.pl i w aplikacji mobilnej.

Karta walk gali High League:

Lexy Chaplin vs Natalia „Natsu” Karczmarczyk
Aniela „Lil Masti” Bogusz vs TBA
Piotr „czuuX” Czupryn vs TBA
Josef Bratan vs TBA
Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki vs TBA

instagram.com/highleague_official

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx