Natsu drama: Gdyby nie wsparcie najbliższych…

Natsu drama
Natsu i Aleksandra Florczak, fot. Realnews.pl

Kilka dni temu pisaliśmy o tym jak Natsu odniosła się do internetowej afery ze swoim udziałem. Natalia Karczmarczyk pojawiła się w niedzielny wieczór na II konferencji przed galą FAME 10. Zobaczcie co miała do powiedzenia w rozmowie z Realnews.pl.

Gdyby ktoś jeszcze nie znał Natsu to przypominamy, że jest to najpopularniejsza osoba w ostatnich dniach w „polskim internecie”. Natalia Karczmarczyk jest członkinią popularnego wśród młodzieży Teamu X, którego poczynania można oglądać w serwisie YouTube. Takie frazy jak „Natsu nagranie”, „Natsu show up”, „Nagie zdjęcia Natsu”, „Natsu filmik” itd. są ostatnio najczęściej wpisywane w wyszukiwarkach internetowych. Natsu pojawiła się wczoraj na konferencji przed FAME MMA 10. Należy dodać, że po raz pierwszy publicznie od czasu wycieku do internetu tych nagrań. Nam udało się porozmawiać z gwiazdą Teamu X.

Natsu drama

W rozmowie z Aleksandrą Florczak, Natalia „Natsu” Karczmarczyk odniosła się do tej całej dramy ze swoim udziałem. „Ja nie mam pojęcia kto to zrobił. Nikogo tutaj nie chcę podejrzewać. Od tego są specjalne służby, które się tym zajmują” – powiedziała. „Gdyby nie wsparcie najbliższych, nie byłoby mnie tutaj” – dodała Natsu.

Natsu wywiad | Natsu drama
ZOBACZ:  Otwarcie K MAG Art Spot. Aleksandra Linda, Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra na otwarciu

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx