Przejdź do treści

Northern Lights – najnowsza aktualizacja wprowadza do gry Crossout nową frakcję!

Northern Lights Crossout
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Gaijin Entertainment ogłasza premierę aktualizacji Northern Lights dla swojej postapokaliptycznej sieciowej gry akcji Crossout. Wprowadza ona mnóstwo nowej zawartości, w tym nową frakcję Hyperborea, mapę Volcano, drugiego pilota Hertza, nowy system gier niestandardowych Game Center oraz wiele nowych części do pojazdów, dzięki którym można stworzyć jeszcze bardziej szalone i zabójcze pojazdy opancerzone.

Hyperborea to zamknięta społeczność ludzi, którzy przetrwali apokalipsę w surowych, północnych warunkach. Przemierzają oni lodowe pustkowia, wykorzystując kadłuby gigantycznych łodzi podwodnych i lodołamaczy jako mobilne siedziby, arsenały i fortece. Hiperborejczycy rozbierają także statki i przetapiają je na metal, a następnie produkują własny sprzęt, dostosowany do niskich temperatur. Załoga i wszystkie skomplikowane systemy techniczne z reguły zamknięte są w jednoczęściowych, odlewanych kapsułach pancernych, a duża liczba radarów i kamer rekompensuje ograniczone kąty widzenia z kokpitu.

Równocześnie z wydaniem aktualizacji, w grze wystartował nowy sezon Battle Pass o nazwie Polar Lights, który potrwa do 7 czerwca. Lista nagród obejmuje nowe części dla frakcji Hyperborea, takie jak gąsienice Sleipnir, które zmniejszają obrażenia od ognia i innych niebezpieczeństw, czy legendarny kokpit Munin, zoptymalizowany do sterowania dronami bojowymi.

Northern Lights – nowa aktualizacja Crossout

Gracze mogą wysłać swoje świeżo wykonane pojazdy do walki na nowej mapie Volcano PvP, na terenie dawnej stacji badawczej, która przetrwała erupcję wulkanu. Teraz służy ona jako miejsce, gdzie Hyperborejczycy pozbywają się starych łodzi podwodnych i innego sprzętu. A żeby było zabawniej, gracze mogą wybrać na partnera młodego naukowca o imieniu Hertz. Uwielbia on niebezpieczne eksperymenty z elektrycznością, więc jego aktywne i pasywne umiejętności będą pasować do tych graczy, którzy polegają na broni energetycznej i polach ochronnych.

W menu Crossout pojawiła się nowa sekcja – Game Center, w której każdy gracz może tworzyć własne tryby z unikalnymi zasadami gry. System jest maksymalnie elastyczny: można na przykład wybrać czas trwania bitwy, liczbę rund, ograniczyć czas walki, dostosować liczbę punktów kontrolnych, warunki pogodowe, określone rodzaje obrażeń, ustawić ograniczenia na mapach, moc dozwolonych pojazdów pancernych i konkretne szczegóły. Wojownicy Pustkowia mogą więc teraz nie tylko samodzielnie projektować pojazdy pancerne, ale wymyślać zasady, według których będą musieli walczyć.

Więcej o nowej zawartości Northern Lights możecie dowiedzieć się na oficjalnej stronie gry: https://crossout.net/en/news/2354-update-pc-ps-xbox-crossout-polar-lights/.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx