Przejdź do treści

Crossout. Lasery i gwoździe zdominują pole bitwy w nowej epickiej misji fabularnej

Crossout Lasery i gwoździe
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Targem Games i Gaijin Entertainment ogłosiły wydanie aktualizacji „Enemy of my Enemy” do postapokaliptycznej gry akcji Crossout. Gracze otrzymają misję PvE obejmującą kolejną fazę wojny z frakcją Ravagers. Nowy sezon pozwoli odbudować swoje opancerzone samochody przy użyciu świeżych części samochodowych. Dodatkowo, wiele ulubionych przez graczy map zostało ulepszonych pod względem wizualnym oraz rozgrywki.

Misja PvE „Operacja Ashen Ring” zamienia graczy w najemników pracujących dla Założycieli. Celem jest ochrona mobilnego stanowiska dowodzenia przed atakiem Ravagerów i upewnienie się, że konwoje z transportem broni i generatorów bezpiecznie przemieszczają się po okolicy. Aby wzmocnić obronę, gracze budują i naprawiają wieżyczki strzelnicze, korzystając z części odzyskanych ze zniszczonych samochodów pancernych wroga. Za wykonanie celów misji gracze otrzymują cenne surowce, naklejki stylizowane na kod binarny, dekoracje oraz mogą zdobyć atrapę pojazdu-celu na poligon doświadczalny.

Fot. mat. prasowy

Tym razem podczas trwania nowego sezonu Battle Pass można uzyskać maksymalnie 50 poziomów, natomiast ogólna wartość nagród pozostała na tym samym poziomie, dzięki temu gracze mogą szybciej zdobywać nowe przydatne części samochodowe i eksperymentować z wyglądem pojazdów. W grze pojawiło się mnóstwo nowych zabawek, w tym epicki gwoździowóz „Argument” – dobry na średnim dystansie do odstrzeliwania przeciwników, a także legendarne laserowe wiertło „Destruktor”, które zadaje dodatkowe obrażenia, gdy wszystkie strzały trafią w cel.

Zespół Crossout kontynuuje przerabianie ulubionych map fanów, tak jak to miało miejsce ostatnim razem z „Cmentarzem statków”. Tym razem „Stare Miasto”, „Most” i „Kanion Założycieli” zostały przeprojektowane. Nowe przejścia i osłony pozwalają graczom na skuteczną walkę przy użyciu preferowanego przez nich stylu gry, tj. pędzenie do przodu z bronią bliskiego zasięgu lub atakowanie wrogów z dystansu. Zaktualizowano także oprawę wizualną mapy i dodano zniszczalne obiekty.

Pełna lista zmian w aktualizacji dostępna jest na oficjalnej stronie Crossout: https://crossout.net/en/news/1796-update-pc-crossout-0-13-0-enemy-of-my-enemy/.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx