Przejdź do treści

Crossout zostaje podrasowany. Gra przechodzi na nowy silnik

Crossout nowy silnik
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Postapokaliptyczna, wieloosobowa gra akcji Crossout przechodzi na nowy silnik.

Gaijin Entertainment ogłasza, że postapokaliptyczna sieciowa gra akcji Crossout wraz z wydaniem kolejnej dużej aktualizacji silnik Targem Engine przejdzie do wersji 2.0. Zmiana ta przyniesie użytkownikom zupełnie nowe wrażenia wizualne i rozgrywkowe. Dosłownie każdy aspekt gry poddano modernizacji. Są to oświetlenie i cienie, efekty wizualne, model fizyczny, paleta kolorów, interfejs, sterowanie, efekty dźwiękowe i wiele więcej! Wymagania systemowe i wydajność pozostaną bez zmian. Aktualizacja nosi nazwę Crossout: Supercharged i ukaże się 25 października.

Crossout nowy silnik
Fot. mat. prasowy

Dzięki technologii Global Illumination zaimplementowanej w Targem Engine 2.0 gra będzie teraz dokładnie obliczać odbite i rozproszone światło. Dzięki temu obraz w słabo oświetlonych i całkowicie zacienionych miejscach będzie wyglądał bardziej realistycznie. Technologie cieni kontaktowych (SSC) i lokalnych odbić w przestrzeni ekranowej (SSLR) są wykorzystywane do prawidłowego rysowania cieni i odbić obiektów o dowolnym rozmiarze i na dowolnej powierzchni, w tym wody. Efekty post-processingu, takie jak Motion Blur, Lens Flare i Bloom, jeszcze bardziej przybliżają obraz w grze do prawdziwego życia. Imituje on pracę sprzętu do robienia zdjęć i kręcenia filmów. Wszystkie te zmiany będą dostępne na wszystkich platformach, w tym także na PlayStation 4 i Xbox One.

Crossout – nowy silnik gry

W Crossout Supercharged każdy postapokaliptyczny pojazd pancerny, starannie złożony przez gracza z tysięcy dostępnych części, będzie zachowywał się jeszcze inaczej niż dotychczas. Nowa fizyka kół i zachowanie kamery sprawiają, że jazda stanie się bardziej wciągająca, a uczucie prędkości bardziej intensywne. Zawieszenie będzie realistycznie reagować na zakręty, ostre ruszanie lub zatrzymywanie się oraz przejeżdżanie przez przeszkody. Interakcja z otoczeniem będzie także bardziej realistyczna, z lepszą symulacją trakcji i nowymi efektami, takimi jak poślizg przy starcie pojazdu. Eksplozje staną się jeszcze bardziej spektakularne, zróżnicowane i wiarygodne. Części wylatujące z dużym impetem ze zniszczonego pojazdu pancernego, na ziemi spalone szczątki i ślady ognia, efekty zniszczenia generatorów, silników i beczek z paliwem.

Wiele części pojazdów będzie teraz działać inaczej, zaktualizowano także schemat sterowania i interfejs w grze. Na przykład pojazdy z podwoziem umożliwiającym poruszanie się w dowolnym kierunku, takie jak mechaniczne nogi czy zawisy, będą wygodniejsze w użyciu. Gracze zyskają możliwość obracania i strafe’owania w sposób typowy dla gier typu shooter, dzięki czemu sterowanie stanie się znacznie wygodniejsze, zwłaszcza na konsolach. Ponadto poprawiono animacje i efekty dla poduszkowców, a maszyny te będą teraz również zachowywać się bardziej realistycznie, gdyż każdy ruch będzie uwzględniał położenie jego środka ciężkości. Także nogi otrzymają zaktualizowaną fizykę ruchu, która bardziej realistycznie uwzględnia ciężar, dzięki czemu masywne jednostki wyposażone w nogi zyskają możliwość wyprzedzenia niemal każdego innego pojazdu.

Bardziej szczegółowe informacje na temat zmian technicznych, artystycznych, interfejsu i innych zmian w grze, które przyniesie aktualizacja Crossout: Supercharged, można znaleźć na oficjalnej stronie gry w najbliższych tygodniach.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx