Przejdź do treści

Gracze Crossout przygotowują się do nowej wojny z Ravagers

Crossout Ravagers
Fot. Crossout

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nowy sezon Battle Pass przynosi wiele unikatowych możliwości budowania pojazdów.

Targem Games i Gaijin Entertainment informują, że nowa aktualizacja „Guiding Star” jest już dostępna dla postapokaliptycznej sieciowej gry akcji Crossout. Gracze wezmą udział w nowym sezonie przepustki bojowej, aby zdobyć unikatowe części oraz zniszczyć bazę Ravagers w trakcie ogromnej bitwy PvE. Aktualizacja wprowadza także odnowioną mapę „Ship Graveyard”, platformy do skoków oraz ogniste i plazmowe pierścienie do umieszczenia na poligonach testowych.

Crossout – Ravagers

Członkowie Zakonu Upadłej Gwiazdy przybyli na Pustkowia. Są gotowi pomóc wszystkim frakcjom w przygotowaniach do wojny ze wspólnym wrogiem – Ravagersami. Każdy gracz może wziąć udział w wyścigu zbrojeń, odblokowując nagrody przepustki bojowej. Zawierają one nowe bronie i unikatowe części do pojazdów. Na przykład, strzelba „Gremlin” zadaje większe obrażenia po kontakcie z wrogiem, przedni karabin maszynowy „M-32 Vindicator” staje się bardziej wytrzymały po rozgrzaniu, a karoseria „Aggressor” zwiększa obrażenia zadawane od broni, gdy pojazd pędzi w kierunku wroga w linii prostej.

Crossout – Ravagers

Świeżo zmodernizowane lub zbudowane od podstaw pojazdy mogą być natychmiast wykorzystane w nowej misji PvE o nazwie Operacja „Gozu”. Gracze wkraczają na nową mapę „Desolated town”, stworzoną specjalnie na potrzeby tego wydarzenia. Mają za zadanie zniszczyć wieżę Ravagerów, włamać się na terytorium wroga, aby wgrać wirus Syndykatu do centrum danych, a następnie zniszczyć przywódcę Ravagerów. Wszystkie te zadania można wykonać w sposób skryty, unikając kamer monitoringu i pojazdów patrolowych. Można je wykonać również poprzez bezpośredni atak na oddziały wroga i wszystkich popleczników, których zdoła zebrać.

Aktualizacja wprowadza również inne przedmioty i mechaniki do gry. Są to m.in. mieszanie przedmiotów kosmetycznych, co pozwoli graczom pozbyć się zbędnych lub niepotrzebnych ozdób, aby w zamian otrzymać przydatne materiały eksploatacyjne lub niezwykle rzadkie przedmioty, do upiększenia swoich pojazdów. Pełna lista nowych funkcji aktualizacji „Guiding Star” dostępna jest na oficjalnej stronie gry: https://crossout.net/en/news/1679-update-pc-crossout-0-12-70-guiding-star/.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx