Liga Konferencji: Fantastyczny gol Dimitriego Payeta w meczu z PAOKiem! [WIDEO]

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dimitri Payet popisał się fantastycznym trafieniem w czwartkowym ćwierćfinałowym meczu Ligi Konferencji, w którym jego Olympique Marsylia pokonał PAOK FC 2:1.

Dimitri Payet strzelił PAOKowi bramkę tuż przed końcem pierwszej połowy. Cengiz Ünder wykonując rzut rożny dla marsylczyków zagrał piłkę przed pole karne. Tam dopadł do niej niepilnowany przez nikogo 35-letni Francuz, który z pierwszej piłki huknął w samo okienko bramki pilnowanej przez Alexandrosa Paschalakisa. Jego trafienie dało Olympique dwubramkową przewagę. Wcześniej w 13. minucie meczu gola dla Francuzów strzelił Gerson Santos da Silva. PAOK bardzo szybko zdobył kontaktową bramkę po rozpoczęciu drugiej połowy. W 48. minucie Omar El Kaddouri wykorzystał serię błędów obrońców z Marsylii, pokonując strzałem z prawej nogi Steve’a Mandandę. Był to jedyny celny strzał Greków w tym meczu.

Spotkanie ostatecznie zakończyło się wygraną Olympique 2:1. Arkadiusz Milik nie wystąpił w meczu z powodu urazu, którego nabawił się w niedawnym występie reprezentacyjnym przeciwko Szkocji.

Zobacz fantastyczną bramkę Payeta w meczu z PAOKiem (pierwsze trafienie w poniższym nagraniu):