Przejdź do treści

EPka z pierwszego przystanku Def Jam World Tour już dostępna!

Def Jam World Tour EP
Fot. kadr z teledysku No Talk Cypher (Def Jam World Tour)

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Polski oddział Def Jam ogłasza premierę EPki będącej podsumowaniem wyjazdu do Bukaresztu. Efekt współpracy polskich i rumuńskich artystów właśnie trafił na serwisy streamingowe.

Def Jam World Tour, to seria wyjazdów w różne miejsca na całym świecie organizowanych przez wytwórnię. Na każdy z nich label zaprasza kilku artystów z Polski, którzy współpracują na miejscu z producentami oraz raperami tworzącymi lokalną scenę dając im tym samym możliwość stworzenia niespotykanych dotąd kooperacji.

Pierwszym przystankiem na trasie Def Jam World Tour był Bukareszt, gdzie działa lokalny oddział Def Jam Recordings Romania. Do udziału w pierwszym odcinku serii zaproszeni zostali Waima, Rusina, Yung Adisz i AG – reprezentanci polskiej sceny rapowej.

„Obudziłem się w Bukareszcie” to pierwszy numer który zapowiedział klimat wyjazdu. Kawałek połączył młode talenty trapowej sceny – Yung Adisza i Waimę. Utwór na intensywnym bicie Endru, znanego ze współpracy z IDK, jednym z najciekawszych raperów młodego pokolenia w Rumunii, posiada brudny, undergroundowy vibe. Teledysk, wyreżyserowany przez Hiena, jest już dostępny na kanale Yung Adisza.

Yung Adisz (feat. Waima) – Obudziłem się w Bukareszcie


„Bida” to dużo mroczniejszy utwór od pierwszego – trapowo Lo-Fiowa produkcja C.S.T. przywodzi na myśl wczesne bity Travisa Scotta z czasów Owl Pharaoh, co słychać również w tekście i flow jakie zaprezentował Waima i AG – czuć tutaj ogrom emocji – i tych pozytywnych i tych skrajnie negatywnych. Klip nakręcony w czasie wyjazdu do Bukaresztu jest dostępny na kanale AG.

AG x Waima – Bida


„Zapłakane matki” od Yung Adisza i Rusiny, którzy połączyli siły, tworząc niemalże certyfikowany, podziemny klasyk. Pomimo trapowego charakteru utworu, raperzy postawili na wrażliwość, opakowaną w nowoczesne brzmienie i porywającą lirykę. Produkcją utworu zajął się EDI.

Yung Adisz (feat. Rusina) – Zapłakane Matki


„No Talk Cypher” Waimy i AG to trapowy hit, na którym barsy również położyli rumuńscy artyści OG Eastbull, znany na rynku lokalnym, ale również na scenie włoskiej – IDK, będący łącznikiem między starą a nową szkołą oraz newcomer Aris, który dał od siebie mnóstwo energii na tracku, dzięki refrenowi, który może sklasyfikować jako instant repeat value.


A już dziś w serwisach muzycznych możemy usłyszeć całą EPka, na którą składa się 10 numerów nagranych podczas wyjazdu.


Tracklista:

  1. Obudziłem się w Bukareszcie – Yung Adisz, Waima
  2. Closed Eyes – Rusina, OG Eastbull
  3. Edi Freestyle – AG
  4. Pierwszy raz – Waima
  5. Bida – AG, Waima
  6. Zapłakane matki – Yung Adisz, Rusina
  7. Znowu atakuję – Rusina
  8. Chcemy – AG, Yung Adisz
  9. No Talk Cypher – Waima, OG Eastbull, IDK, Aris, AG
  10. Consequence – Rusina
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx