Przejdź do treści

Halsey prezentuje nowy singiel „The End”

Halsey The End
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nominowana do nagrody Grammy, bawiąca się gatunkami artystka, Halsey, powraca z nowym singlem! Utwór został napisany przez Halsey i wyprodukowany przez nią, Michaela Uzowuru oraz Alexa G.

W związku z wydaniem piosenki „The End”, Halsey przekazała darowiznę na rzecz Leukemia & Lymphoma Society (lls.org) oraz Lupus Research Alliance (lupusresearch.org). Nominowana do nagrody Grammy Halsey ma na koncie ponad 50 miliardów streamów i 4 albumy z odznaczeniami RIAA. Należy do grupy nielicznych artystów, którzy mogą pochwalić się czterema różnymi piosenkami z ponad miliardem odtworzeń na Spotify.

W 2021 roku Halsey zaprezentowała światu about-face – wielowymiarową linię kosmetyków stworzoną dla każdego. Halsey zbudowała markę opierając się na wierze, że wszyscy ludzie są niedoskonale pięknymi istotami. Po sukcesie about-face zaprezentowała af94. Zarówno about-face jak i af94 stały się najszybciej zyskującymi na popularności nowymi markami kosmetycznymi u swoich sprzedawców detalicznych.

Jej pierwsza książka „I Would Leave Me If I Could: A Collection of Poetry” zadebiutowała na liście bestsellerów New York Timesa w listopadzie 2020 roku. Halsey znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych osób według „Time”. Otrzymała także nagrodę Hal David Starlight Award przyznawaną przez Songwriters Hall of Fame. Artystka nieustannie zabiera głos w ważnych sprawach, takich jak pozbawiona perspektyw młodzież, prawa kobiet, zdrowie psychiczne oraz społeczność LGBTQ.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx