Ice Cube reaguje na śmierć Anthony’ego Johnsona, aktora znanego z filmu „Piątek”

śmierć Anthonyego Johnsona
Ice Cube, fot. kadr z teledysku "Good Cop Bad Cop"

Informacja o śmierci aktora znanego z filmu „Piątek” („Friday” -oryg.) Anthony’ego „AJ” Johnsona została potwierdzona w poniedziałek 20 września. Aktor zmarł w wieku 55 lat. Został znaleziony martwy w jednym ze sklepów w Los Angeles. Na jego śmierć zareagował m.in. raper Ice Cube, który grał w filmie jedną z głównych ról.

Anthony Johnson urodził się w Compton w Kalifornii 1 lutego 1966 roku. Dzięki pomocy Robina Harrisa, Johnson został stand-uperem co później ułatwiło mu pracę aktora komediowego. Zagrał m.in. w takich filmach jak „Piątek”, „Prywatka”, „Wielka biała pięść” i „Zabójcza broń 3”. Śmierć aktora wstrząsnęła w dużym stopniu społecznością hip-hopową od której otrzymywał duże poparcie. Składając kondolencje, Ice Cube, który grał jedną z głównym ról w filmie „Piątek”, przeprosił, że ​​nie jest w stanie sprowadzić Johnsona z powrotem aby ten wcielił się znów w rolę Ezala w nadchodzącej kontynuacji komedii.

Śmierć Anthony’ego Johnsona

„Smutno obudzić się na wiadomość o odejściu AJ Johnsona” – napisał Ice Cube na Twitterze. „Naturalnie zabawny koleś, który w tym samym czasie wyszedł prosto z Compton. Przepraszam, że nie mogłem przenieść twojej postaci Ezala z powrotem na duży ekran w nadchodzącym „Last Friday”.

Film z roboczą nazwą „Last Friday” ma ukazać się w 2023 rok. Za scenariusz odpowiedzialni są Ice Cube oraz DJ Pooh.

instagram.com/icecube
ZOBACZ:  Polish Hip-Hop Festival i Music Awards – Lech sponsorem tytularnym imprez

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx