Przejdź do treści

PFL 2: Impa Kasanganay vs Alex Polizzi już w sobotę na Megogo

PFL 2 Megogo
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W sobotę, 13 kwietnia o 00:30 (GMT +2) odbędzie się kolejna gala z serii Professional Fighters League. Głównym wydarzeniem będzie powrót do oktagonu mistrza PFL 2023 w wadze półciężkiej Impy Kasanganai (15-4-0). Zmierzy się on z zawsze niebezpiecznym i nieprzewidywalnym Alexem Polizzim (10-3-0).

Gala PFL 2 będzie dostępna za darmo na platformie Megogo. Komentator wydarzenia – Daniel Dziubicki. Przypomnijmy, że Megogo pojawiło się na polskim rynku zimą 2023 roku. W tym czasie serwis ten transmitował na wyłączność szereg wydarzeń sportowych, takich jak walka Usyk – Dubois, Puchar Narodów Afryki i CAVEMMA. Megogo oferuje również użytkownikom katalog kanałów TV online, a także filmy i seriale VOD.

O PFL

Professional Fighters League (PFL) jest jedną z wiodących organizacji MMA na świecie i jedną z najszybciej rozwijających się lig sportowych na świecie. PFL ma pięć franczyz walk na żywo oferujących całoroczną zawartość: FL League Season, PFL PPV Super Fights, PFL Challenger Series, PFL International Leagues i Bellator. Założona w 2018 roku PFL jest wspierana przez głównych inwestorów, w tym SRJ, Ares, Knighthead, Luxor Capital, Waverley Capital, Elysian Park Ventures, a także wielu właścicieli drużyn NBA, MLB, NHL i MLS.

Pełna karta walk.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx