Cjalis z „Blok Ekipy” wydaje płytę! ruszyła przedsprzedaż albumu „Ciuralla”!

Cjalis Ciuralla
Fot. Cjalis - Ciuralla

Po raz pierwszy na CD i już wkrótce we wszystkich serwisach streamingowych – muzyka Cjalisa znanego z „Blok Ekipy”! Wydawnictwo kojarzone z najpopularniejszą polską kreskówką, osiągającą wielomilionowe odsłony, trafił do przedsprzedaży!

SP Records przedstawia jego wyjątkowa, limitowaną wersję z autografem, która będzie dostępna tylko przez niecałe dwa tygodnie, do 30 listopada do godziny 23:59! Animacja „Blok Ekipa” bije rekordy popularności w polskim Internecie – miliony widzów śledzą przygody Spejsona, Wala i Wojtasa. Jedna z postaci tego uniwersum, fikcyjny piosenkarz Cjalis, nabrał najzupełniej realnego kształtu – obecnie koncertuje w całym kraju, a SP Records wydaje wydawnictwo z jego utworami, które zyskały już dziesiątki milionów odsłon w serwisie YouTube. Za jego kreacją kryje się nie kto inny, a Bartek Walaszek, twórca „Blok Ekipy”, połowa duetu Bracia Figo Fagot. Teraz Walaszek wydaje jako Cjalis swój pierwszy album, zatytułowany „Ciuralla”.

Wydawnictwo „Ciuralla” dostępne będzie w limitowanej, ręcznie numerowanej edycji. Wysokość nakładu ustalą sami kupujący. Płyta w edycji limitowanej będzie sprzedawana tylko przez określony czas, tj. do 30 listopada do godziny 23:59. Każda płyta zamówiona do tego momentu opatrzona będzie autografem Cjalisa, czyli Bartka Walaszka.

Cjalis – Ciuralla

„Ciuralla” będzie także już wkrótce dostępna we wszystkich serwisach streamingowych.

ZOBACZ:  Pectus wraz z Kayah obrazem do utworu "Przejazdem" wspominają twórczość Wojciecha Młynarskiego

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx