Wiosenna ramówka TVP 2021. Wraca Cejrowski i Dance Dance Dance

Wiosenna ramówka TVP 2021
Tomson, Cleo, fot. AKPA

OBSERWUJ NAS:

Wiosna w TVP to premiery i kontynuacje uwielbianych przez widzów programów i seriali, a także dokumenty, reportaże, spektakle teatralne i transmisje wydarzeń sportowych. Rok 2021 będzie pod tym względem niezwykle bogaty. Na pierwszy plan tegorocznych sportowych zmagań, które pokaże Telewizja Polska, wysuwają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, Igrzyska Olimpijskie w Tokio, czy Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy w Toruniu.

Wiosenna ramówka TVP 2021. “Nowa telewizja, nowa oprawa, nowe kolory, nowe gwiazdy, nowa radość, nowe życie. Bądźcie z nami wiosną. Bądźcie zawsze z Telewizją Polską” – powiedział, podsumowując wiosenną ofertę stacji, Jacek Kurski, Prezes Zarządu TVP.

Nowością wiosennej oferty TVP są m.in. premierowe odcinki podróżniczego cyklu “Wojciech Cejrowski – boso przez świat”, “Sekretne życie kotów”, audycja rozrywkowo – naukowa dla całej rodziny, “Kabaret. Super Show Dwójki”, w którym twórcy zadbają o solidną dawkę humoru oraz nowy program kulinarno-podróżniczy “Dookoła Bałtyku”. “Po kabarecie możemy spodziewać się wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieję, że widzowie będą się fantastycznie bawić w naszym projekcie. Jak mawia wielka mistrzyni, Joanna Jędrzejczyk, nie wystarczy marzyć, trzeba jeszcze coś zrobić, by dopomóc tym marzeniom. Moim największym marzeniem było robić dobry program kabaretowy w telewizji i bardzo się cieszę, że mogę go robić z moim serdecznym przyjacielem Bartoszem Gajdą” – mówi Robert Motyka.

Wiosenna ramówka TVP 2021

Wiosną powracają na antenę TVP także ulubione programy rozrywkowe. Trzecia edycja tanecznego widowiska “Dance Dance Dance” i czwarta odsłona “The Voice Kids” z udziałem utalentowanych wokalnie dzieci. Będzie także trzeci sezon programu łączącego pokolenia “To był rok!”. Widzowie TVP będą się emocjonować również dalszymi losami wielopokoleniowej rodziny z Brwinowa. To wszystko oczywiście w trzecim sezonie serialu “Stulecie Winnych”, w którym pojawi się m.in. Magdalena Walach, Urszula Grabowska, Małgorzata Socha czy Małgorzata Ostrowska Królikowska. “Nie wywodzę się z klanu Winnych. Wywodzę się z Klimkiewiczów. Gram okropną teściową, przeciwieństwo Grażynki, ale w ostatecznym rozrachunku, okazuje się, że tak profesorowa Klimkiewiczowa, wcale nie jest taka zła” – zdradza aktorka.

ZOBACZ:  Janiak, Krafftówna, Trzaskowski i Różczka na premierze spektaklu "Kwartet" w Teatrze Ateneum

Na antenach TVP zaplanowano także emisję wielu dokumentów. Warto zobaczyć m.in. serię emitowaną w TVP Dokument i TVP1 “Wielkie Rodziny”, ukazującą codzienne życie rodzin wielodzietnych. Wiosną na antenach Telewizji Polskiej nie zabraknie seriali, które od lat przyciągają miliony widzów. Są to: “M jak miłość”, “Ojciec Mateusz”, “Barwy szczęścia”, “Na dobre i na złe”, “Leśniczówka”, ,”Klan”, “Komisarz Alex”, czy “Na sygnale”. Teatr Telewizji przygotował dla widzów m.in. takie spektakle jak “Lewiatan”, “Inne rozkosze”, “Rosyjski kontrakt” oraz “Ravensbrück. Miasto kobiet”.

Dance Dance Dance znów w TVP

Warto wspomnieć, że wiosną zmiana warty i roszady w rolach prowadzących dotknęły wiele produkcji TVP. I tak w “Dance Dance Dance” w roli gospodarzy pojawią się Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora, którzy tańczyli w poprzedniej edycji show. Para ponownie zagości także na kanapie “Pytania na Śniadanie”. Z kolei fotele jurorskie rozgrzewać będą wiosną Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i transfer roku Agustin Egurrola, który od początku odpowiada również za choreografię show. “Mogę porównać emocje w programie do tych, które towarzyszą mi w ringu. Jestem podekscytowana i czuję się wyróżniona, że mogę zasiadać w jury razem Idą i Agustinem, którzy o tańcu wiedzą wszystko, ale szybko się uczę. To program o ludziach dla ludzi. Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. To w tej chwili jedno z najlepszych show tanecznych w Polsce, jeśli nie na świecie. To ogrom emocji” – mówi Joanna Jędrzejczyk.

Aleksander Sikora, Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Joanna Jędrzejczyk TVP
Joanna Jędrzejczyk, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Z pewnością Maciej Kurzajewski wiosną pozostanie w śniadaniowej parze z Katarzyną Cichopek, ale jego miejsce kapitana w programie “To był rok!” zajmie Tomasz Wolny. To nie jedyna zmiana w obsadzie show. Kapitanem drugiej drużyny została Izabella Krzan, a prowadzącym Tomasz Kammel. Izabellę Krzan, poza tym wciąż będziemy mogli oglądać w “Kole fortuny”. O świcie dołączy także do “Pytania na Śniadanie” w duecie z Tomaszem Kammelem. Ida Nowakowska, która spodziewa się syna, nie zamierza jak na razie rezygnować z porannego wstawania. Wciąż będzie prowadzić “Pytanie na Śniadanie” w towarzystwie Tomasza Wolnego.

ZOBACZ:  Anna Dereszowska: Dzieci potrafią być okrutne, ale trzeba pamiętać, że są lustrem dorosłych

Ida Nowakowska w TVP

“Pozytywna energia w hurtowych ilościach to właśnie “Pytanie na Śniadanie”. To są cztery godziny na żywo. Tak jak w życiu, także w studiu są historie zaplanowane i te mniej zaplanowane. W tym chyba jest największy urok tego programu, że jest prawdziwy. A ja się cieszę, bo tematy macierzyńskie poruszane na naszej kanapie przygotowują mnie do roli mamy. Rośnie chyba nowy ranny ptaszek, bo naprawdę lubimy z synem wstawać rano” – mówi z uśmiechem Ida Nowakowska.

Wiosenna ramówka TVP 2021
Ida Nowakowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Tomasz Kammel Ramówka TVP
Tomasz Kammel, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Izabella Krzan TVP
Izabella Krzan, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Agata Konarska TVP
Agata Konarska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x