Przejdź do treści

Wiosenna ramówka TVP 2021. Wraca Cejrowski i Dance Dance Dance

Wiosenna ramówka TVP 2021
Tomson, Cleo, fot. AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Wiosna w TVP to premiery i kontynuacje uwielbianych przez widzów programów i seriali, a także dokumenty, reportaże, spektakle teatralne i transmisje wydarzeń sportowych. Rok 2021 będzie pod tym względem niezwykle bogaty. Na pierwszy plan tegorocznych sportowych zmagań, które pokaże Telewizja Polska, wysuwają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, Igrzyska Olimpijskie w Tokio, czy Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy w Toruniu.

Wiosenna ramówka TVP 2021. „Nowa telewizja, nowa oprawa, nowe kolory, nowe gwiazdy, nowa radość, nowe życie. Bądźcie z nami wiosną. Bądźcie zawsze z Telewizją Polską” – powiedział, podsumowując wiosenną ofertę stacji, Jacek Kurski, Prezes Zarządu TVP.

Nowością wiosennej oferty TVP są m.in. premierowe odcinki podróżniczego cyklu „Wojciech Cejrowski – boso przez świat”, „Sekretne życie kotów”, audycja rozrywkowo – naukowa dla całej rodziny, „Kabaret. Super Show Dwójki”, w którym twórcy zadbają o solidną dawkę humoru oraz nowy program kulinarno-podróżniczy „Dookoła Bałtyku”. „Po kabarecie możemy spodziewać się wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieję, że widzowie będą się fantastycznie bawić w naszym projekcie. Jak mawia wielka mistrzyni, Joanna Jędrzejczyk, nie wystarczy marzyć, trzeba jeszcze coś zrobić, by dopomóc tym marzeniom. Moim największym marzeniem było robić dobry program kabaretowy w telewizji i bardzo się cieszę, że mogę go robić z moim serdecznym przyjacielem Bartoszem Gajdą” – mówi Robert Motyka.

Wiosenna ramówka TVP 2021

Wiosną powracają na antenę TVP także ulubione programy rozrywkowe. Trzecia edycja tanecznego widowiska „Dance Dance Dance” i czwarta odsłona „The Voice Kids” z udziałem utalentowanych wokalnie dzieci. Będzie także trzeci sezon programu łączącego pokolenia „To był rok!”. Widzowie TVP będą się emocjonować również dalszymi losami wielopokoleniowej rodziny z Brwinowa. To wszystko oczywiście w trzecim sezonie serialu „Stulecie Winnych”, w którym pojawi się m.in. Magdalena Walach, Urszula Grabowska, Małgorzata Socha czy Małgorzata Ostrowska Królikowska. „Nie wywodzę się z klanu Winnych. Wywodzę się z Klimkiewiczów. Gram okropną teściową, przeciwieństwo Grażynki, ale w ostatecznym rozrachunku, okazuje się, że tak profesorowa Klimkiewiczowa, wcale nie jest taka zła” – zdradza aktorka.

Na antenach TVP zaplanowano także emisję wielu dokumentów. Warto zobaczyć m.in. serię emitowaną w TVP Dokument i TVP1 „Wielkie Rodziny”, ukazującą codzienne życie rodzin wielodzietnych. Wiosną na antenach Telewizji Polskiej nie zabraknie seriali, które od lat przyciągają miliony widzów. Są to: „M jak miłość”, „Ojciec Mateusz”, „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe”, „Leśniczówka”, ,”Klan”, „Komisarz Alex”, czy „Na sygnale”. Teatr Telewizji przygotował dla widzów m.in. takie spektakle jak „Lewiatan”, „Inne rozkosze”, „Rosyjski kontrakt” oraz „Ravensbrück. Miasto kobiet”.

Dance Dance Dance znów w TVP

Warto wspomnieć, że wiosną zmiana warty i roszady w rolach prowadzących dotknęły wiele produkcji TVP. I tak w „Dance Dance Dance” w roli gospodarzy pojawią się Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora, którzy tańczyli w poprzedniej edycji show. Para ponownie zagości także na kanapie „Pytania na Śniadanie”. Z kolei fotele jurorskie rozgrzewać będą wiosną Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i transfer roku Agustin Egurrola, który od początku odpowiada również za choreografię show. „Mogę porównać emocje w programie do tych, które towarzyszą mi w ringu. Jestem podekscytowana i czuję się wyróżniona, że mogę zasiadać w jury razem Idą i Agustinem, którzy o tańcu wiedzą wszystko, ale szybko się uczę. To program o ludziach dla ludzi. Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. To w tej chwili jedno z najlepszych show tanecznych w Polsce, jeśli nie na świecie. To ogrom emocji” – mówi Joanna Jędrzejczyk.

Aleksander Sikora, Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Joanna Jędrzejczyk TVP
Joanna Jędrzejczyk, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Z pewnością Maciej Kurzajewski wiosną pozostanie w śniadaniowej parze z Katarzyną Cichopek, ale jego miejsce kapitana w programie „To był rok!” zajmie Tomasz Wolny. To nie jedyna zmiana w obsadzie show. Kapitanem drugiej drużyny została Izabella Krzan, a prowadzącym Tomasz Kammel. Izabellę Krzan, poza tym wciąż będziemy mogli oglądać w „Kole fortuny”. O świcie dołączy także do „Pytania na Śniadanie” w duecie z Tomaszem Kammelem. Ida Nowakowska, która spodziewa się syna, nie zamierza jak na razie rezygnować z porannego wstawania. Wciąż będzie prowadzić „Pytanie na Śniadanie” w towarzystwie Tomasza Wolnego.

Ida Nowakowska w TVP

„Pozytywna energia w hurtowych ilościach to właśnie „Pytanie na Śniadanie”. To są cztery godziny na żywo. Tak jak w życiu, także w studiu są historie zaplanowane i te mniej zaplanowane. W tym chyba jest największy urok tego programu, że jest prawdziwy. A ja się cieszę, bo tematy macierzyńskie poruszane na naszej kanapie przygotowują mnie do roli mamy. Rośnie chyba nowy ranny ptaszek, bo naprawdę lubimy z synem wstawać rano” – mówi z uśmiechem Ida Nowakowska.

Wiosenna ramówka TVP 2021
Ida Nowakowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Tomasz Kammel Ramówka TVP
Tomasz Kammel, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Izabella Krzan TVP
Izabella Krzan, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Agata Konarska TVP
Agata Konarska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx