Polish Hip-Hop Festival i Music Awards – Lech sponsorem tytularnym imprez

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022
Fot. Paula Porochniak

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Największy festiwal hip-hopowy w Polsce i pierwsza gala wręczania nagród tej branży wyprodukowana w naszym kraju z takim rozmachem w tym roku przechodzą rewolucję. Obie imprezy oficjalnie łączy teraz sponsor tytularny, czyli marka Lech.

Gala Lech Polish Hip-Hop Music Awards przenosi się do Płocka, gdzie tradycyjnie odbędzie się festiwal, ale pod nową nazwą Lech Polish Hip-Hop Festival. Zeszłoroczna, pierwsza edycja Lech Polish Hip-Hop Music Awards okazała się wielkim sukcesem. W Hali Stulecia we Wrocławiu nagrodzono artystów za wyjątkowe osiągnięcia w 18 kategoriach. Gremium złożone z niezależnych autorytetów, na czele z Marcinem Flintem i Dawidem Bartkowskim, przyznało statuetki między innymi: Quebonafide, Macie, Łonie i Webberowi. Galę uświetniły występy raperów przy akompaniamencie znamienitej Płockiej Orkiestry Symfonicznej.

Zostając sponsorem tytularnym ubiegłorocznej, pierwszej edycji gali rozdania nagród, Lech podkreślił swoje zaangażowanie w promowanie kultury hip-hopowej w Polsce. W tym roku, zostając sponsorem tytularnym również Lech Polish Hip-Hop Festival, marka jeszcze mocniej akcentuje swój nierozerwalny związek z muzyką hip hop.

Official Aftermovie LPHHMA – Lech Polish Hip-Hop Music Awards Wrocław 2021

W tym roku na płockiej plaży pojawi się nowa, duża scena Tent Stage. Uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać z dodatkowych stref sprzedażowych oraz przebudowanej strefy food trucków. Nie zabraknie też stref: aktywności, relaksu, aż trzech pól namiotowych oraz miejsca dla kamperów. Pierwsze ogłoszenia artystów oraz sprzedaż biletów (również jednodniowych) wystartują wkrótce.

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Muzyka od zawsze jest nieodłączną częścią DNA marki Lech Kompanii Piwowarskiej. „Dzięki zaangażowaniu marki Lech w aktywne wspieranie wydarzeń muzycznych możemy przeżywać wspaniałe emocje na największych festiwalach i imprezach w Polsce. Muzyka czyni nas bardziej szczęśliwymi, daje niezapomniane chwile uniesień zapewniając przeżywanie wyjątkowo pięknych emocji, które wyraźnie poprawiają samopoczucie.

Pozwala oddychać pełną piersią i optymistycznie patrzeć na świat, swoje życie i na siebie. Dlatego od lat współtworzymy tę wspaniałą atmosferę wyjątkowych przeżyć, wspierając najlepsze wydarzenia muzyczne w Polsce. Naturalną konsekwencją takiego podejścia jest poszerzenie dotychczasowej współpracy z Polish Hip-Hop Festiwal. Od tej chwili Lech jest partnerem tytularnym Lech Polish Hip-Hop Festiwal w Płocku” – wyjaśnia Jacek Grabarczyk, Senior Brand Manager Lech.

„Mając na uwadze to, jak ważni są partnerzy, i jak bardzo wielowymiarowo takie partnerstwa wpływają na wydarzenie, postanowiliśmy zacieśnić współpracę z marką Lech, której nie musimy przedstawiać. Jest z nami od początku i wspiera nas na wielu płaszczyznach działalności” – dodaje Marcin Siwek, organizator Lech Polish Hip-Hop Festival i Music Awards.

Lech Polish Hip-Hop Festival odbędzie się 11-13 sierpnia br. na plaży w Płocku. Lech Polish Hip-Hop Music Awards – 14 sierpnia w Orlen Arenie w Płocku. Na więcej informacji związanych z festiwalem i galą rozdania nagród trzeba jeszcze poczekać. Niebawem Lech ogłosi też kolejne muzyczne plany na ten rok. Do zobaczenia w Płocku… i nie tylko!

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx